Poprzedni artykuł: Czy chodzenie do fryzjera w dobie koronawirusa jest bezpieczne? Następny artykuł: Mąka żytnia na włosy w formie szamponu. Dlaczego warto stosować?

Anna Karczmarczyk zdecydowała się na drastyczną zmianę fryzury! Efekt jest szokujący

Aktorka postanowiła sprawdzić, jak wygląda bez włosów. Internauci przyjęli szokującą metamorfozę Anny Karczmarczyk z zachwytem.

Annę Karczmarczyk kojarzymy głównie z rolami w serialach "Za marzenia" i "Na dobre i na złe" oraz z jej znakiem rozpoznawczym – długimi blond włosami. Trudno jest nam wyobrazić sobie Kaczmarczyk w innej fryzurze. Ale już nie musimy próbować! Aktorka zdecydowała się bowiem sprawdzić, jak wyglądałaby bez włosów. A efekt tej metamorfozy okazał się zaskakująco korzystny!

Fot.: ONS

Anna Karczmarczyk bez włosów

Karczmarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją kompletnie łysą. Domyślamy się, że łysa czaszka Anny to efekt doskonałej charakteryzacji i odpowiedniej "obróbki" zdjęcia. Trudno nam bowiem wyobrazić sobie sytuację, w której Karczmarczyk zdecydowałaby się na tak radykalną metamorfozę.

Chociaż z drugiej strony, znamy mnóstwo przykładów dowodzących, że dla roli aktor jest w stanie wiele poświęcić – w tym także swoje włosy. Wystarczy przypomnieć sobie Katarzynę Warnkę, która zgoliła się na łyso, żeby zagrać w filmie, który... ostatecznie nie powstał.

Gdyby jednak okazało się, że Ania faktycznie jest łysa, prawdopodobnie nie zaszkodziłoby to jej karierze. Wystarczy przeczytać komentarze internautów, którzy jej "nową fryzurą" są w większości zachwyceni:

Nadal obłędnie PIĘKNA!

Totalny odlot!

Pięknemu we wszystkim ładnie.

Wyglądasz ślicznie nawet w takiej odsłonie.

Nawet bez włosów jesteś sexy.

Zobacz także: Odmieniona Małgosia Markiewicz wraca do show-biznesu. Zwyciężczyni szansy na sukces wyrosła na prawdziwą piękność!

Anna Karczmarczyk lubi zaskakiwać fanów, czego dowiodła dość niespodziewanie wychodząc za mąż czy pokazując się z ciążowym brzuszkiem. Jesteśmy jednak pewni, że na głowie nadal ma włosy.

A wy co sądzicie o łysej Karczmarczyk?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 22:06

Nasze propozycje