Poprzedni artykuł: Sekret pięknych włosów Adele? Piosenkarka myje je... raz na dwa miesią... Następny artykuł: „Money pieces” - nowy trend w koloryzacji włosów. Uwielbia go już Beyo...

Anna Lewandowska zdecydowała się na odważną koloryzację! Jak wygląda z różem na głowie?

Znana trenerka pojawiła się imprezie z zaskakującym kolorem na głowie. Lewandowska zdecydowała się na tak zwany imprint włosów. Dobrze zrobiła?

Anna Lewandowska była jednym z gości na imprezie Calzedonii. Ambasadorka marki zdecydowała się na odważny i dość zaskakujący look. Za stylizację posłużył na Lewandowskiej szykowny różowy garnitur, sandałki na szpilce i... sportowy stanik. Ale to nie koniec niespodzianek! Ania miała też na głowie nowy kolor. Znana trenerka już wcześniej eksperymentowała z fryzurą, ale ostatnio jej najbardziej radykalną zmianą było zrobienie sobie grzywki. Tym razem na jej włosach pojawił się odważny kolor.

Zobacz także: Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona...

Anna Lewandowska zdecydowała się na odważną koloryzację włosów

Na imprezie marki Calzedonia Lewandowska pojawiła się z różem we włosach. Pasmo włosów trenerki zostało ufarbowane w inspirowany indiańskimi motywami wzorek. Efekt widoczny na włosach Anny uzyskuje się techniką imprintu - przykładając do włosów lub ich pasma matrycę i nakładając kosmetyk zapewniający trwałą lub tymczasową koloryzację. Za kolorowe pasmo we włosach Anny Lewandowskiej odpowiada fryzjer z warszawskiego salonu Duda Hair Design.

Efekt uzyskany na włosach Anny Lewandowskiej jest zmywalny, uzyskany sprejem koloryzującym - tłumaczy stylistka fryzur, Maryla Duda. - Można uzyskać efekt trwały, ale kolor nie jest wtedy taki intensywny.

Zrobienie kolorowego wzoru na włosach trwa około 20-25 minut i kosztuje (razem ze stylizacją włosów) od 100 do 250 zł. Naszym zdaniem różowy wzorek na włosach dodał stylizacji Anny Lewandowskiej "pazura". A wy co myślicie o imprincie na włosach trenerki?

Zobacz także: Joanna Liszowska drastycznie zmieniła fryzurę. Zniknął znak rozpoznawczy aktorki!

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:38

Nasze propozycje