Poprzedni artykuł: Magda Gessler ma sobowtóra! Inna gwiazda skopiowała jej look Następny artykuł: Jesienią będziemy nosić niespodziewany kolor blondu. Poznajcie mauve c...

Anna Mucha w nowej fryzurze! Zdecydowała się na radykalne cięcie?

Nowa fryzura Anny Muchy totalnie nas zaskoczyła. W tak krótkich włosach dawno jej nie widziałyśmy...

Anna Mucha opublikowała na Instagramie selfika, który wzbudził spore zamieszanie. Na zdjęciu widać aktorkę w zaskakująco krótkich włosach. Czyżby Mucha zdecydowała się na najmodniejszą od kilku lat fryzurę - krótkiego boba? Trzeba przyznać, że z włosami sięgającymi żuchwy Ania prezentuje się świetnie. Do tego, z ustami pociągniętymi czerwoną szminką i w czarnym golfie Anna Mucha wygląda jak rodowita paryżanka. Tak szykownej dawno jej nie widziałyśmy! Ale krótki filmik na Stories zdecydowanie osłabił nasz entuzjazm, bo "nowa" fryzura  gwiazdy okazała się... przejściowa. Sprawny fryzjer po prostu elegancko podpiął jej włosy.

Zobacz także: Justyna Steczkowska pokazała się w nowej fryzurze. "Kochani w krótszych lepiej?"

Anna Mucha w krótkich włosach

Aktorka zawdzięcza swojego tymczasowego boba fryzjerowi z ekipy filmowej. Autor uroczej fryzurki Anny Muchy jest nie tylko sprawny, ale też wyjątkowo kreatywny. Na filmiku zamieszczonym przez Muchę na Stories widać niezwykłą konstrukcję, którą wykonał z rozerwanej plastikowej torebki i spinek do włosów, żeby uchronić fryzurę gwiazdy przez deszczem. Prawdziwa profeska! ;-) A wracając do podpiętego boba Anny Muchy - gwiazda bardzo nam się w nim podoba i zachęcamy ją do ścięcia włosów.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Więcej o bobie i innych najmodniejszych fryzurach 18-lecia przeczytacie w naszym urodzinowym magazynie!

A wy co myślicie o Annie Musze w bobie?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:50

Zobacz także

Nasze propozycje