Poprzedni artykuł: W Rossmannie rusza nowa promocja! Tak tanio jeszcze nie było Następny artykuł: Bez odrostów i suchych końcówek. Koloryzacja color no color to nowy hi...

Anna Mucha zmieniła fryzurę! Tak krótkich i jasnych włosów jeszcze nie miała

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Anna Mucha
Nowa fryzura Anny Muchy to niemała niespodzianka. Czyżby raz na zawsze pożegnała się z czekoladowym brązem?

Blond włosy już od kilku sezonów trzymają się w czołówce najmodniejszych koloryzacji. Odmładza, wygląda lekko i jeżeli jest dobrze zrobiona, to również prezentuje się naturalnie. Gwiazdy starają się oczywiście nadążać za trendami. Na wiosenną metamorfozę zdecydowała się także Anna Mucha. 

Anna Mucha ma krótkie blond włosy

W życiu Anny Muchy ostatnio same zmiany... Najpierw Kuba Wojewódzki ujawnił szczegóły dotyczące ich związku. Później spadła na nią lawina negatywnych komentarzy za opublikowanie zdjęcia topless. Kolejnym ogromnym i szeroko komentowanym wydarzeniem było rozstanie z wieloletnim partnerem, Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci - Stefanię (7 lat) i Teodora (5 lat). Czyżby te wszystkie rewelacje doprowadziły do tego, że zapragnęła dokonać pewnej zmiany?

W takiej sytuacji większość kobiet decyduje się oczywiście na wizytę u fryzjera. Anna Mucha postanowiła zastosować popularny ostatnio wśród gwiazd półśrodek, czyli perukę. Dzięki temu i wilk jest syty, i owca cała :). Pozbyła się ciemnych długich włosów na rzecz takich:

Annę Muchę teraz można zdecydowanie częściej spotkać na deskach teatru niż na planie filmowym. Chociaż musimy przyznać, że rola urzędniczki Bożeny w "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" była całkiem zabawna :). Niemniej, to właśnie w teatrze regularnie przechodzi metamorfozę. Dlatego też na jej Instagramie jest mnóstwo zdjęć z przeróżnymi fryzurami, które są zasługą peruk.  

Krótkie blond włosy, które widzimy na zdjęciu, to również peruka. Bardzo łatwo można to poznać po wystającej taśmie na czole nad prawym okiem Anny Muchy. Również po prawej stronie widać zaczesane do tyłu naturalne włosy aktorki. Nie wspominając już o tym, że samo tło zdradza, że znajduje się w pomieszczeniu w stylu przebieralni/charakteryzatorni. 

Mimo że nowa fryzura gwiazdy wcale nie jest prawdziwa, fani zachęcają Muchę, aby zdecydowała się na tak radykalną metamorfozę:

- Całkiem Pani do twarzy w kolorze blond.

- Lepiej w długich włosach, ale blond pasuje.

- A czemu nie? Zawsze można wrócić do ciemnych.

- Ania blond ci pasuje. Ślicznie wyglądasz.

Naszym zdaniem Anna Mucha wygląda zdecydowanie lepiej w naturalnym kolorze włosów. Tym bardziej, że nigdy ich nie farbowała i już od dawna wśród czekoladowych pasm prześwitują również te siwe. Myślicie, że aktorka kiedyś zaskoczy nas nową fryzurą?

Zdjęcie główne: Instagram.com/taannamucha

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 14:27

Zobacz także

Nasze propozycje