Poprzedni artykuł: Beata Kozidrak już nie ma długich włosów?! Aż trudno uwierzyć w tę met... Następny artykuł: Dzięki temu szamponowi włosy rosną nawet 4 cm w trzy miesiące!

Co za metmarofoza! Anne Hathaway została... blondynką

Fryzury, , tagi: blond włosy
Anne Hathaway to jedna z tych aktorek, które nie boją się metamorfoz do roli. Tym razem zdecydowała się na jeden z najmodniejszych kolorów włosów.

Choć Anne Hathaway wielu osobom kojarzy się głównie z długimi czekoladowymi włosów, to jednak ma już na swoim koncie metamorfozę z 2013 roku, w której zdecydowała się na platynowy blond, ale wkrótce powróciła do lubianego brązu. Nowa rola jednak spowodowała, że gwiazda po raz kolejny musiała zmienić fryzurę. 

A post shared by (@annemyhoney) on

Anne Hathaway w blondzie

W tym roku ponownie możemy oglądać aktorkę w blondzie. Wszystko dla roli w filmie "Serenity", w którym wciela się w postać dziennikarki. Na planie towarzyszy jej Matthew McConaughey.

anne hathaway w serenity

Choć film będzie miał swoją premierę we wrześniu, to jednak już dzisiaj możemy oglądać jego polski zwiastun. Anne Hathaway prezentuje długie, opadające na ramiona pasma jasnych włosów z ciemnymi odrostami przy skórze.

Jak wam się podoba metamorfoza aktorki? Szczerze mówiąc, mamy nadzieję, że może jednak jest to jedynie peruka i na premierze filmu gwiazda będzie prezentowała już brąz na włosach. 

Polecamy:  Beata Kozidrak już nie ma długich włosów?! Aż trudno uwierzyć w tę metamorfozę

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 10:44

Zobacz także

Nasze propozycje