Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły suche szampony Batiste! Następny artykuł: Nosisz mocno związanego koka? Uważaj! I koniecznie przeczytaj historię...

TYLKO U NAS! Anwen, czyli najsłynniejsza włosomaniaczka w Polsce zdradza, kto namówił ją do pisania bloga

Bez niej nasze włosy nie byłyby takie piękne i zadbane! Bo blogerka Anwen, czyli Anna Kołomycew, naprawdę pomogła już milionom kobiet. Skąd jej femonem? To ona poleca włosowe Must Try, radzi, jak dbać o (dosłownie) każdy rodzaj włosów, sprawdza składy kosmetyków, namawia dziewczyny do wysyłania swoich metamorfoz. Słowem - guru włosomaniaczek we własnej osobie!

Pewnie pytano Cię o to wielokrotnie, ale jestem pewna, że wciąż wiele osób nie wie. Dlaczego w ogóle zaczęłaś interesować się włosami?

Rzeczywiście to jest chyba pytanie, na które odpowiadam najczęściej ;). Moja przygoda z włosami zaczęła się już prawie 7 lat temu od ogromnego problemu z wypadaniem. Szukałam wtedy pomocy u różnych specjalistów, ale szczerze mówiąc bezskutecznie. Zaczęłam więc walkę o włosy na własną rękę buszując w Internecie, gdzie znalazłam wiele ciekawych sposobów (nie tylko na wypadanie) i zaczęłam je na sobie testować z nadzieją, że pierwszy raz w życiu zapuszczę długie i piękne włosy. W końcu mi się to udało, a w międzyczasie założyłam bloga, na którym dzieliłam się swoimi doświadczeniami z czytelnikami.

Jaki był pierwotny cel bloga? Chciałaś po prostu opisywać to, co lubisz, czy od razu iść w bardziej specjalistycznym kierunku?

Zakładając bloga nie miałam żadnego konkretnego celu. Powstał po to, bym mogła tu opisywać wszystko to, co mnie wtedy interesowało w kontekście pielęgnacji włosów. Pomysł na jego założenie zrodził się nie w mojej głowie, a mojej siostry, która miała już serdecznie dosyć słuchania moich opowieści o włosach ;) Mój blog jest w tej chwili ogromny i pewnie ciężko byłoby przeczytać go od deski do deski, ale te najważniejsze informacje starałam się zamieszczać w górnym menu i do niego odsyłam nowych czytelników. Ewentualnie zawsze można zapoznać się z moją książką, tam znalazła się wiedza w pigułce potrzebna, by skutecznie zająć się swoimi włosami :)

Prowadzenie takiego bloga to ogromne przedsięwzięcie. Czy to dziś już docelowo twoja praca?

W tej chwili akurat zawodowo nie pracuję, a przynajmniej nie na etat. Odkąd urodziła się moja córka, postanowiłam zostać na jakiś czas w domu i szczerze mówiąc mam obecnie o wiele mniej czasu na bloga niż w czasach, gdy pracowałam na etacie. Wtedy po powrocie do domu, po ośmiu godzinach mogłam resztę dnia poświęcić na pisanie, teraz cały mój czas to córka. Do komputeraz siadam ewentualnie wieczorem, o ile mam jeszcze siłę by otworzyć laptopa ;)

Anwen uzupełniła również nasz WIZAŻOWY KWESTIONARIUSZ

Co poniedziałek publikujemy takie kwestionariusze wypełnione przez blogerów.

Kim chciałaś zostać w przyszłości, gdy byłaś małą dziewczynką? 
Pisarką :) Od momentu gdy samodzielnie przeczytałam pierwszą książkę, marzyłam o tym, by kiedyś wydać własną. To marzenie już się spełniło chociaż pisarką bym siebie nie nazwała ;)

Jaki był Twój ulubiony przedmiot w szkole?
Już w zerówce wykonywałam działania na ułamkach, których nauczył mnie starszy brat. Tak też zostało i później, bo na studia wybrałam się właśnie na matematyk.

Znak Zodiaku
Lew

Ulubiony kolor
Fioletowy

Ulubiona pora roku i ulubiony miesiąc
Lato i lipiec - miesiąc moich urodzin

Ulubiony muzyk/zespół
Co jakiś czas mam nową ulubioną piosenkę, a ostatnio jest to (zupełnie nie w moim guście) Ego (wersja Radio) Willy William, bo kojarzy mi się z urlopem :)

Ulubiony pisarz
Obecnie Tess Geritsen

Zobacz także: Chu...wa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. WYWIAD

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 18:42

Nasze propozycje