Poprzedni artykuł: Najpierw wpadka z makijażem, teraz koszmarna fryzura... Selena Gomez z... Następny artykuł: Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej! Nie zgadniecie, na jaki kolor się...

W tej fryzurze Ariana Grande jest nie do poznania! Tak wygląda bez makijażu i bez... słynnego kucyka

Ariana Grande pojawiła się na okładce brytyjskiego "Vogue'a" bez makijażu i z rozpuszczonymi włosami. Jak wokalistka wygląda bez swojego znaku rozpoznawczego, superdługiego kucyka?

Ariana Grande to gwiazdka młodego pokolenia, która zyskała jeszcze więcej sympatii po zamachu terrorystycznym w trakcie jej koncertu w Manchesterze. Zaoferowała pomoc rodzinom ofiar, a przypomnijmy, że zginęły wówczas 22 osoby (w tym dzieci), a ponad 100 zostało rannych.

Zobacz także: Ulubione cienie wizażystek i blogerek wreszcie dostępne w Polsce

Jej znakiem rozpoznawczym są bardzo długie włosy związane w wysokiego kucyka. Chodzi również w pełnym make-upie i trudno ją spotkać saute. Ale na okładce brytyjskiego "Vogue'a" wystąpiła zupełnie odmieniona i wygląda wręcz zachwycająco. 

Ariana Grande na okładce Vogue'a

Zniknął sceniczny wizerunek, a na jego miejscu pojawiła się naturalna Ariana Grande. To właśnie sprawia, że aż trudno ją rozpoznać. W niczym nie przypomina tej młodej kobiety, która śpiewa "Dangerous woman". Zdjęcie zostało zrobione niedawno, ale jeszcze w chwili, gdy młodziutka wokalistka była blondynką. Teraz znów nosi czekoladowe włosy

Lipcowe wydanie brytyjskiego "Vogue'a" będzie prawdopodobnie jednym z tych, które wiele kobiet zapragnie mieć w swojej kolekcji. Poza tym przypomina nam ona nieco okładkę magazynu "Paper", na której wystąpiła Christina Aguilera. Również pozowała w bardzo naturalnym wydaniu.

Wygląd Ariany Grande podczas sesji to zasługa prawdziwych artystów. O delikatne fale na włosach zadbał Chris Appleton, a o makijaż - Mark Carrasquillo. Tak skromny wygląd zbudowały brązowa stonowana pomadka, różowy rumieniec, piegi i pozornie nieistniejący makijaż oczu, stanowiący doskonałe uzupełnienie letniej fryzury. Te "elementy" świetnie korespondują z tematem okładki: "Rok, który wszystko zmienił".

Zobacz także: To najmodniejsza fryzura ślubna na świecie! Naprawdę jest taka piękna?

W wywiadzie opowiedziała o tym, jak traumatycznym przeżyciem dla niej był zamach podczas koncertu. Wyznała, że chyba nigdy nie będzie potrafiła opowiadać o tych wydarzeniach nie roniąc przy tym łzy. Patrząc jednak na tę przepiękną sesję zdjęciową dochodzimy do wniosku, że Ariana Grande to młoda, ale niezwykle silna kobieta, która po prostu stara się nie rozczarować fanów

Zdjęcie główne: Instagram.com/arianagrande

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:01

Zobacz także

Nasze propozycje