Poprzedni artykuł: Ampułki z olejkiem arganowym Marion z serii 7 efektów Następny artykuł: Czesanie włosów – jaką szczotkę lub grzebień wybrać?

Aussie Colour Mate do włosów farbowanych

Wraz z końcem lata Twoje włosy utraciły wakacyjny blask? Zamiast martwić się wyblakłym kolorem, korzystaj z życia pełnymi garściami! Sięgnij po niezwykłą linię Aussie Colour Mate, która pomoże zachować soczysty, nasycony kolor farbowanych włosów!
Aussie Colour Mate

Znasz już Aussie – magiczne kosmetyki do włosów rodem z Australii. W buteleczkach Aussie Colour Mate zamknęliśmy miksturę z ekstraktem z dzikiej brzoskwini. Ten owoc od setek lat znany jest z właściwości pielęgnacyjnych rdzennym mieszkańcom Australii. Brzoskwiniowy koktajl na włosy?  – pytasz. Właśnie tak! Aussie Colour Mate pomaga utrzymać włosy farbowane w doskonałej kondycji i pozwala zabłysnąć im nasyconą, soczystą barwą.

Masz ochotę na porcję egzotycznej pielęgnacji? Szampon i odżywka Aussie to wyśmienita uczta dla Twoich włosów. Zanurz się w słodkim zapachu soczystych brzoskwiń i poczuj, jak ten egzotyczny koktajl błyskawicznie pomoże oczyścić, a następnie odżywić farbowane kosmyki! Twoje włosy potrzebują intensywnej regeneracji? Poznaj Aussie 3 Minute Miracle Colour – eliksir dla pozbawionych życia, farbowanych kosmyków. Bomba witamin zawarta w tej wyjątkowej odżywce w mig pomoże Twoim włosom przywrócić olśniewający blask i witalność!

Aussie Colour Mate szampon cena – 27,99zł / 300ml

Aussie Colour Mate odżywka cena – 27,99zł / 250 ml

Aussie 3 Minute Miracle cena 250 ml – 29,99zł / 250 ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 15:08

Nasze propozycje