Poprzedni artykuł: To najmodniejsza fryzura jesieni! Jest tak prosta, że nawet nie musisz... Następny artykuł: Teraz to ulubiony kosmetyk Polek, ale kiedyś... używano go w zakładach...

Automatyczną lokówkę do włosów już niedługo kupisz w Lidlu. Cena nie do pobicia

Tworzy piękne loki, ale dużym udogodnieniem jest to, że nie ma możliwości poparzenia skóry podczas robienia fryzury.

Silver Crest znowu zaskakuje. Tym razem do oferty Lidla trafia lubiany przez blogerki gadżet beauty, czyli automatyczna lokówka. Warto już teraz zastanowić się nad zakupem, bo to również świetny pomysł na prezent, a w dyskoncie pojawi się już niebawem, bo 24 września. 

Lokówka do włosów w Lidlu

Automatyczne lokówki do włosów bardzo szybko stały się niebywale popularne. Popularność zdobyły głównie ze względu na szybkie oraz łatwe kręcenie włosów bez możliwości poparzenia się nagrzanym urządzeniem. Ta w Lidlu jest w dodatku supertania, bo kosztuje 149 zł!

Zdjęcie: Screen z gazetki promocyjnej Lidl

Lokówka Quick Curl marki Silver Crest ma aż sześć ustawień temperatury - od 120 do 230 stopni Celsjusza. To ważne, bo w zależności od grubości i kondycji włosów możemy wybrać odpowiedni stopień nagrzania, natomiast ilość obrotów urządzenia dostosowuje się do tego sama. Ponadto lokówka nagrzewa się w ciągu jednej minuty, ale ma wbudowany czujnik, który automatycznie wyłącza ją po godzinie, jeżeli nie jest używana

Zobacz także:Nie chcesz spalić włosów lokówką? Wypróbuj te kosmetyki

Czy opłaca się kupować tego typu gadżety w dyskontach? Naszym zdaniem jak najbardziej. Same korzystamy z kilku i jak dotąd nas nie zawiodły. Poza tym mają również długi okres gwarancyjny i nawet, jeżeli cokolwiek się zepsuje, można to zareklamować. W przypadku tej lokówki mamy na to aż trzy lata.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Weź udział w konkursie Cetaphil

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:15

Zobacz także

Nasze propozycje