Poprzedni artykuł: Ducray Anastim - ampułki przeciw okresowemu wypadaniu włosów Następny artykuł: Paul Mitchell Super Strong - widoczne wzmocnienie włosów!

Babyliss na walentynki - Love is all around!

Walentynki, najbardziej nastrojowy i namiętny dzień w roku, czas romantycznych spacerów, kolacji, długich spojrzeń, obdarzania się czułymi słowami i gestami. A jeśli także prezentami, to oczywiście w kolorze purpury, różu albo głębokiej czerwieni, na przykład takimi jak z oferty BaByliss.
Babyliss na walentynki

Dla Niego… niebanalna, seksowna, męska, zaawansowana technologicznie, ale też – intuicyjna w obsłudze - strzyżarka do włosów E965IE. Strzyżarka łączy w sobie świetny design i nowoczesną technologię: za cięcie odpowiadają tu dwa niezwykle skuteczne - potężne ostrza o 4,5 cm szerokości, wykonane z najlepszej stali nierdzewnej a także niezawodna elektronika (system sterowania silnikiem motor management, litowo-jonowy akumulator z systemem szybkiego ładowania). Nasadki dystansowe, które znajdują się na wyposażeniu tej strzyżarki, pozwalają wykreować aż 50 długości i rodzajów cięcia! Cena: 359 zł.

Babyliss na walentynki

Dla Niej… piękna i inteligentna, prostownica z różowo-perłowej serii BaByliss ST288PE. Błyskawicznie prostuje włosy, a za sprawą wbudowanego generatora jonów ujemnych, nabłyszcza je i sprawia, że nie elektryzują się. Ma super długie płytki grzejne (24x120mm), pokryte bezpieczną dla włosów ceramiczno-tytanową powłoką, 5 ustawień temperatury i funkcję natychmiastowego nagrzewania się (do 230°C). Jest też wyposażona w system i-temperature (utrzymujący taką samą temperaturę na całej długości płytkach z dokładnością co do 1°C), system blokowanie płytek, a dla bezpieczeństwa – także system automatycznego wyłączania. Cena: 249 zł.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 22:38

Nasze propozycje