Poprzedni artykuł: Natasza Urbańska znowu zmieniła fryzurę. Efekt jest dramatyczny! Następny artykuł: Ten kosmetyk to absolutny hit! W Wielkiej Brytanii sprzedaje się co… 2...

Co się stało z pięknymi włosami Basi Kurdej-Szatan?! Gwiazda radykalnie zmieniła fryzurę

Długie włosy Basi Kurdej-Szatan były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz jednak postanowiła poddać się metamorfozie i zdecydowała się na drastyczne cięcie! Tak krótkich włosów jeszcze nigdy nie miała.

Od kiedy Basia Kurdej-Szatan zaistniała w mediach dzięki reklamom sieci komórkowej Play, nie zmieniała fryzury. Przez wiele lat nosiła długie blond włosy i nawet na chwilę nie zdecydowała się na skrócenie ich czy przefarbowanie. 

Aktorka najwidoczniej uznała, że wreszcie przyszedł czas na zmiany, bo pierwszy raz pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Czyżby stopniowo starała się pożegnać ze zbyt grzecznym wizerunkiem?

Nowa fryzura Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan bardzo szybko zyskała popularność. Bijące od niej ciepło i wręcz zaraźliwy uśmiech sprawił, że telewidzowie ją pokochali. Mimo to niejednokrotnie zaskoczyła swoim zachowaniem. Na przykład wtedy, gdy opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie na Instagramie. W komentarzach wręcz zawrzało, bo fani przyzwyczaili się do jej grzecznego wizerunku. Podobnie zareagowali, gdy gwiazda w niewybrednych słowach opowiedziała o tym, jak jej mężowi shakowano konto na Instagramie.

Tym razem ponownie przeżyli niemałe zaskoczenie. Gwiazda postawiła na zadziorną fryzurę, której daleko do dawnego stylu Basi Kurdej-Szatan. Pięknych i długich blond włosów mogła jej pozazdrościć niejedna kobieta. Już nie sięgają do połowy pleców, ale do... ramion! Wydają się również nieco jaśniejsze.

Słoneczny blond jest teraz zdecydowanie chłodniejszy i wpada bardziej w platynowy odcień. Naszym zdaniem taka zmiana fryzury dobrze zrobiła Basi Kurdej-Szatan. Ciekawe jesteśmy czy ma w planach jeszcze inne wizerunkowe rewolucje.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kurdejszatan

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 08:59

Nasze propozycje