Poprzedni artykuł: Włosy jak z reklamy? Dzięki temu produktowi będą błyszczeć o każdej po... Następny artykuł: Chocolate Chip Cookie - nowa smakowita koloryzacja na zimę

Beata Tadla zaszalała z fryzurą. Teraz jest blondynką!

Dziennikarka postanowiła przejść metamorfozę i zmieniła swoją fryzurę. Powiedziała dość długim, prostym, ciemnym włosom! Czy to była dobra zmiana?

Wraz ze zmianami w życiu - Beata Tadla ma nowego partnera - u dziennikarki przyszedł czas także na zmianę wyglądu. Gwieździe zamarzyła się nowa fryzura. Tym samym pożegnała swoje długie, ciemne i proste włosy. 

Beata Tadla jest blondynką!

Dziennikarka postawiła na fryzurę ombre, czyli mocno rozjaśnione włosy od mniej więcej wysokości brwi po końce. Z kolei u nasady widzimy jej dawny kolorze włosów.Odrost jest jednak na tyle krótki, że Beatę Tadlę możemy uznać za blondynkę.

Jednak koloryzacja to nie wszystko - Beata Tadla postawiła na loki! Prawdopodobnie to jedynie efekt tymczasowej stylizacji u fryzjera (dekoloryzacji i trwałej nie można wykonywać jednocześnie), ale trzeba przyznać, że wygląda bardzo zawadiacko;) 

Fani nie kryją, że są pod wrażeniem nowego looku Beaty Tadli. Zauważają też, że dziennikarka ogólnie promiennie wygląda i przypuszczają, że to nowa miłość na nią tak dobrze działa. Cóż, musimy przyznać im rację:)

Jeżeli wy też macie ochotę na zmianę koloru włosów, to mamy propozycję specjalnie dla blondynek - Winter hair to hit koloryzacyjny na zimę! Pamiętajcie jednak, że zimą włosy potrzebują też więcej nawilżenia. Mróz i ogrzewane pomieszczenia skutecznie je wysuszają, powodują elektryzowanie. Postawcie więc na stosowanie olejków do włosów, odżywczych szamponów oraz zrezygnujcie z urządzeń stylizacyjnych, które mogą przesuszać włosy. 

Chciałybyście mieć fryzurę w stylu Beaty Tadli?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 23:33

Zobacz także

Nasze propozycje