Poprzedni artykuł: Włosy w stylu konfetti? Imprezowy styl wkrada się do codziennych styli... Następny artykuł: Gwiazdy pokochały tę fryzurę! Bardzo łatwo ją zrobić, wystarczy...

Grzeczna fryzura uczennicy z lat 90. wraca! Bella Hadid już ją nosi

Fryzury, , tagi: Bella Hadid
Kultowa fryzura tamtej dekady wraca! Tylko czy na pewno chcemy ją nosić?

Paparazzi przyłapali Bellę Hadid na spacerze w Londynie. Tego dnia miała na sobie skórzaną, plisowaną spódnicę z zamkami na biodrze. Gwiazda dopasowała do tego białą koszulkę z krzyżem na piersi, żakiet wykończony futrem na mankietach i kołnierzu oraz szpilki z rzemykiem. Ale naszą uwagę dużo bardziej zwróciła jednak fryzura Belli Hadid!

Nowa fryzura Belli Hadid

Nie trzeba się uważnie przyglądać, aby zauważyć, że na jej włosach wyraźnie odznaczają się cztery białe paski. To oczywiście wsuwki. W dzieciństwie spinało się w ten sposób zbyt długą grzywkę, która niezdarnie opadała na oczy, kiedy chciałyśmy ją zapuszczać. Poza tym gwiazda od pewnego czasu nosi włosy ścięte równo do ramion. Na zdjęciu widać, że końcówki włosów zostały jeszcze dodatkowo podwinięte.

Zdjęcie: Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Bardzo podobną fryzurę nosiła Melissa Joan Hart, która grała główną rolę w serialu "Sabrina. Nastoletnia Czarownica". Należy zwrócić jednak uwagę na to, że Bella Hadid ma kwadratowy kształt twarzy co oznacza, że tego typu fryzura dodatkowo to podkreśla, ale w żaden sposób nie ujmuje modelce urody. Tego typu uczesania powinny się dlatego wystrzegać szczególnie kobiety z owalną lub okrągłą twarzą, która niepotrzebnie uwydatni pełne policzki.

Chyba nikt nie ma już wątpliwości co do tego, że styl lat 90. wraca. Pojawia się oczywiście w odświeżonej wersji i w duecie z bardziej nowoczesnymi dodatkami, ale nadal nie możemy przestać się zachwycać tym zjawiskiem. Popularna w tamtych czasach koloryzacja jak balayage czy też fryzura w stylu bowl cut znowu są na fali, przeżywają renesans. 

Podoba wam się ten powrót do lat 90-tych?

Zdjęcie główne: Instagram

Zapisz

Tymi produktami najlepiej wystylizujesz tak krótkie włosy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:43

Zobacz także

Nasze propozycje