Poprzedni artykuł: Kuracja Artègo Balance do włosów przetłuszczających się Następny artykuł: Kuracja keratynowa Delia Camelo - koniec zniszczonych włosów!

Blow&Dry Babyliss - susz, prostuj i biegnij dalej!

Purpurowa suszarka i prostownica, to nowy duet BaByliss stworzony z myślą o szybkiej stylizacji i ochronie włosów. To zestaw-niezbędnik, potrzebny każdej zapracowanej dziewczynie.
Blow&Dry Babyliss

Suszarka z purpurowego zestawu BaBylissma profesjonalny, mocny silnik na prąd zmienny (AC, 2000W). Dzięki temu, potrafi wygenerować silny strumień powietrza (90 km/h) i szybko oraz bardzo dokładnie wysuszyć nim włosy. By chronić włosy przed przesuszeniem – robi to przy możliwie niewielkim udziale wysokiej temperatury, używa jej tylko tyle, ile niezbędne!

Także prostownica powstała z myślą o szybkiej stylizacji i ochronie włosów. Jej płytki grzejne pokryte są bezpieczną dla włosów powłoką Sublim' Touch (super gładka, nie przywierają do niej włosy, nie da się nią dotkliwie poparzyć). Temperaturę pracy można tu regulować w zakresie od 130 do 200 °C, łatwo zatem dostosować ją do rodzaju i kondycji stylizowanych włosów. Opływowy kształt prostownicy sprawia, że można nią też delikatnie podkręcać włosy. By ustrzec nas przed poparzeniem, BaByliss wyposażył prostownicę w system blokowania płytek.

Purpurowy zestaw BaByliss 6626PE cena - 289zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 00:01

Nasze propozycje