Poprzedni artykuł: Odwrócone mycie włosów, czyli sposób na objętość i połysk Następny artykuł: Pokażcie to fryzjerowi! Wycinanie rozdwojonych końcówek bez skracania...

Brokatowe odrosty oficjalnie trendem wśród festiwalowych fryzur

Jeśli komuś wydawało się, że brokatowe odrosty były jedynie chwilowym trendem, który opanował Instagrama w okolicach ostatniego Sylwestra, był w wielkim błędzie. Teraz, wraz z festiwalem Coachella, powrócił ze zdwojoną siłą.

Modę na brokatowe odrosty i błyszczące ozdoby wzdłuż przedziałka przywróciła stylistka fryzur Riawna Capri, która użyła hashtagu #BeautyCoachELLA do zaprezentowanie trzech fryzur z brokatem w roli głównej.

Połyskujące drobinki posłużyły jej jako ozdoba tak włosów krótkich, jak i misternie zaplecionych warkoczy czy koczków po dwóch stronach głowy. Jej śladem poszły oczywiście internautki, w tym uczestniczki festiwalu Coachella.

Brokat wzdłuż przedziałka wygląda zjawiskowo i to bez względu na kolor włosów. Wykorzystując brokat czy gwiazdki w odcieniach srebra, złota, a nawet elektryzującego błękitu i fioletu, można dodać blasku zarówno fryzurze w kolorze blond, jak i ciemnobrązowej, fioletowej czy nawet siwej. Jako że mamy do czynienia z trendem festiwalowym, błyszczący odrost warto połączyć z romantycznie ułożoną fryzurą – warkoczami w stylu boho, warkoczykami bokserskimi  , kłosami, kokami i falami.

Jak stworzyć brokatowe odrosty? To zdecydowanie jeden z najprostszych trendów, który nie wymaga w końcu odważnej koloryzacji w odcieniach tęczy czy jakichkolwiek innych. Najpierw włosy wzdłuż przedziałka zabezpieczamy olejkiem. Następnie mieszamy brokat z żelem do włosów i tak przygotowany nakładamy pędzelkiem na głowę. Czekamy aż żel z brokatem wyschną i... pozujemy do selfie albo pędzimy od razu na festiwalową imprezę.

Fot. Instagram

Czytaj też: Bokserskie warkocze – najmodniejsze uczesanie tej wiosny. Jak je wykonać krok po kroku

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 00:22

Nasze propozycje