Poprzedni artykuł: Woda micelarna oczyści i odżywi... twoje włosy! Jak to możliwe? Następny artykuł: Masz dość siana na głowie? Umyj włosy metodą kubeczkową!

"Bronde" to najczęściej wyszukiwany kolor włosów w sieci. Wygląda bardzo naturalnie i stylowo

Fryzury, , tagi: blond włosy, brązowe włosy
Koloryzacja bronde to połączenie dwóch trendów, które do tej pory bardzo nas elektryzowały. Duet balayage i baby lights to naprawdę zgrana para do zadań specjalnych!

Zmiana fryzury to często najlepsza metamorfoza, jaką możemy sobie zafundować. Natychmiast podnosi naszą pewność siebie i poprawia humor. Z takiej koloryzacji będą zadowolone zarówno blondynki, jak i brunetki. To dlatego, że połączenie jasnych oraz ciemnych pasemek można wykonać na obu tych kolorach, a efekt będzie równie zdumiewający.

Zobacz także:Blunt bob to najmodniejsze cięcie sezonu. Musisz je wypróbować

O tym, że bronde jest jednym z najmodniejszych kolorów włosów, poinformował serwis Pinterest. Jest najczęściej wyszukiwaną, najczęściej udostępnianą i najczęściej dodawaną koloryzacją. Zanotowano wysoki wzrost zainteresowania aż o 185 procent. A to wszystko dlatego, że bronde pasuje kobietom o różnej urodzie – karnacji, koloru tęczówek. Dodatkowo wygląda bardzo naturalnie.

W naszej galerii możecie zobaczyć inspiracje :). Spróbujecie?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 10:52

Nasze propozycje