Poprzedni artykuł: Dzięki temu taniemu olejkowi zapomnisz o puszących się włosach Następny artykuł: Koloryzacja gingerbread latte rządzi zimą i jest bardzo... smakowita:)

Farby Cameleo Permanent Hair Color Cream z naturalnymi olejkami, czyli podwójna ochrona koloru

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, koloryzacja włosów, Delia Cosmetics, Cameleo
Każda z nas marzy o pięknych, lśniących i zdrowych włosach tuż po koloryzacji, której efektami będziemy mogły cieszyć się jeszcze długo po zabiegu. Z pomocą przychodzą nowoczesne, trwałe farby Cameleo Omega +, które dzięki skoncentrowanym wzbogaconym składnikom, sprawią, że włosy będą wyglądały luksusowo każdego dnia.

Z myślą o tych z Was, które chcą cieszyć się pięknymi włosami każdego dnia, powstała farba trwale koloryzująca Cameleo Permanent Hair Color Cream. Przełomowa technologia HCE (High Conditioning Enhancer),  dzięki unikatowej kompozycji pigmentów,  zapewnia intensywne wnikanie koloru we włosy i maksymalny efekt. Włosy zyskują intensywny kolor i stają się odporne na wypłukiwanie.

Ochrona i pielęgnacja włosów podczas farbowania

Cameleo Permanent Hair Color Cream gwarantuje włosom podwójną ochronę już podczas farbowania. 

Serum OMEGA+ to kompozycja pięciu naturalnych olejów (makadamia, sezamowego, kukurydzianego, słonecznikowego i oliwy z oliwek), która intensywnie nawilża i wygładza. W połączeniu z aktywatorem i kremem koloryzującym osłania i pielęgnuje włosy już w trakcie koloryzacji. 

Nakładany po farbowaniu balsam z kreatyną odżywia, zapewnia regenerację i ochronę koloru.

Szeroki wybór 

Paleta Cameleo Permanent Color Cream zawiera 27 kolorów - od srebrnych i popielatych blondów, poprzez intensywne czerwienie i ciepłe brązy, aż po głęboką czerń.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje