Poprzedni artykuł: To idealny trend na wiosnę - zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać kolc... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły produkty do pielęgnacji włosów Elseve z...

Myślałyście, że ten kolor jest niemodny? Błąd! Coraz więcej gwiazd farbuje włosy na...

Wydawałoby się, że ten odcień włosów nie jest ostatnio szczególnie pożądany, jednak chyba pora zmienić zdanie. Gwiazdy znów stawiają na platynowy blond i zdecydowanie wiedzą, co robią!

Nie frosty pink, nie blorange ani zieleń - chociaż od kilku miesięcy mamy prawdziwy wysyp fantazyjnych koloryzacji, to do łask wraca właśnie znacznie bardziej tradycyjny odcień. Mowa o blondzie, który - zwłaszcza w platynowej wersji - pojawia się ostatnio na głowach coraz większej ilości gwiazd. Po ostatniej metamorfozie Katy Perry, tematem numer jeden w zachodnich mediach jest nowa fryzura Cary Delevingne, która pofarbowała włosy na bardzo jasny, niemal srebrny odcień.

Zobacz też: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły produkty do pielęgnacji włosów Elseve z linii Magiczna Moc Olejków od L'Oréal Paris!

Cara nie jest jedyna - w blond włosach mogłyśmy niedawno podziwiać m.in. Bellę Hadid, Ritę Orę czy Mary J. Blige. Najwyraźniej trend staje się coraz silniejszy, na przekór wszystkim zwolenniczkom mniej konwencjonalnych odcieni. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie gwiazdy, które ostatnio stawiają na jasny blond - patrząc na te zdjęcia, same nabieramy ochoty na taką koloryzację :)

Która gwiazda według was najlepiej wygląda w blond włosach?

Zobacz też: Prosta grzywka jest już passe! Teraz stawiamy na...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 16:51

Nasze propozycje