Poprzedni artykuł: Ten błąd z fioletowym szamponem popełnia każda blondynka... Następny artykuł: Ta Ukrainka ma włosy długie aż do ziemi. Jej sekret? Myje je... raz na...

Słynna diva się zaniedbała... Paparazzi przyłapali ją ze sporym odrostem i mocno przerzedzonymi włosami!

Céline Dion ewidentnie dawno nie odwiedzała fryzjera. Znana z dopracowanego w najmniejszych szczegółach looku diva pojawiła się publicznie ze sporym odrostem i mocno przerzedzonymi włosami.

Wygląd Céline Dion nie przestaje niepokoić! Najpierw jej wychudzona sylwetka wzbudziła podejrzenia, że gwiazda cierpi na anoreksję. Teraz paparazzi przyłapali divę ze sporym odrostem. Siwiejąca 50-latka nie wzbudzałaby takich emocji, gdyby nie fakt, że jeszcze do niedawna Dion znana była z perfekcyjnego, dopracowanego w każdym detalu looku. Nic więc dziwnego, że widok zaniedbanej piosenkarki wzbudza niepokój.

Zobacz także: Céline Dion ma dość oskarżeń o anoreksję: "Mi się to podoba"

Co się stało z włosami Céline Dion?

Podczas niedawnego pobytu w Paryżu Céline Dion wybrała się na zakupy. Spodziewając się "eskorty" w postaci paparazzi i fanów, piosenkarka zadbała o odpowiednią stylizację. Z hotelu De Crillon wymaszerowała w pomarańczowym swetrze, niebieskiej marynarce, czarnych spodniach i obowiązkowych szpilkach. Strój Dion (a zwłaszcza spodnie przypominające ogrodniczki z opuszczoną klapą) był dość ekscentryczny, ale idealnie pasujący do gwiazdy. Nie pasowała do niej jednak zaniedbana fryzura. Zaskakująco rzadkie i matowe włosy Céline związała w niechlujnego koka na karku. Tuż nad czołem widać jej było spory odrost i fragment skóry głowy. To wyglądało tak, jakby piosenkarka łysiała!

Naszym zdaniem piosenkarce przydałaby się nie tylko dobra szczotka i farba do włosów, ale przede wszystkim wzmacniająca włosy dieta i suplementy.

Zobacz także: Edyta Pazura postawiła na drastyczne cięcie! Wybrała fryzurę, którą nosiła 10 lat temu

A wy co myślicie o wyglądzie Céline Dion?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:38

Zobacz także

Nasze propozycje