Poprzedni artykuł: Nel z 'W pustyni i w puszczy' zmieniła się nie do poznania! Teraz nosi... Następny artykuł: Robert Pattinson radykalnie zmienił fryzurę. Dla roli postanowił przed...

Charlize Theron w nowej fryzurze! To było ostre cięcie...

Fryzury, , tagi: Charlize Theron
Aktorka zdecydowała się na dość kontrowersyjną fryzurę. Niewiele osób będzie wyglądało dobrze z czymś takim na głowie...

Charlize Theron pokazała na Instagramie swoją nową fryzurę. W związku z nowym filmowym projektem, Theron mocno skróciła i przefarbowała włosy. Gwiazda ma teraz na głowie tak zwany "bowl cut" - fryzurę, która wygląda tak, jakby ktoś nałożył jej na głowę miskę i obciął to, co spod niej wystawało. To ryzykowne cięcie, w którym rzadko komu jest do twarzy, ale Charlize Theron to kolejny dowód na to, że "ładnemu we wszystkim ładnie" i nawet "bowl cut" nie umniejszył jej urody.

Charlize Theron ścięła włosy

Theron przefarbowała i ścięła włosy, przygotowując się do roli Cipher w 9. części "Szybkich i wściekłych". To nie pierwsza drastyczna metamorfoza aktorki. Żeby zagrać w filmie "Monster" przytyła 15 kg i zgoliła brwi. Dla roli w "Mad Max: na drodze gniewu" ogoliła głowę. A żeby wcielić się w Marlo w filmie "Tully" przytyła aż 22 kg. Nowa fryzura Charlize Theron nie należy do najkorzystniejszych - niewielu osobom jest w niej do twarzy. Zwróciła na to uwagę aktorka January Jones, która w komentarzu na Instagramie napisała:

Ta fryzura to zupełnie inny poziom. Ale dobrze może w niej być tylko tobie.

Faktycznie, "bowl cut", to dość ryzykowne cięcie. Fryzura ta była modna zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w latach 90-tych. By uzyskać efekt "bowl cut", czyli naszą polską "pieczarkę", włosy na głowie są ścinane tak, żeby były takiej samej długości jak grzywka oraz podgala się je na skroniach i na karku. W takiej fryzurze nie będzie do twarzy osobom z mocno zarysowaną szczęką, pucołowatą twarzą czy blisko rozstawionymi oczami. Theron ma szczupłą twarz i wysokie kości policzkowe - i to ją "ratuje". Gdyby miała okrągłą buzię, wyglądałaby w "bowl cut" zdecydowanie gorzej.

Zobacz także: Charlize Theron na Oscarach zaskoczyła nową fryzurą. Dodała sobie lat i aż trudno ją rozpoznać...

Nam Charlize Theron w nowej fryzurze się podoba. A wy co myślicie o tym cieciu?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 21:31

Nasze propozycje