Poprzedni artykuł: Szampon, który unosi włosy od nasady a kosztuje 8 zł! Następny artykuł: 'Po regularnym stosowaniu wyrosło mi mnóstwo baby hair!' - rosyjski hi...

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę! Tym razem zaszalała jeszcze bardziej

Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej zaskoczyła chyba wszystkich. Takiego koloru wokalistka jeszcze nie miała.

Agnieszka Chylińska od zawsze szokowała dość kontrowersyjnym wizerunkiem. Najczęściej oczywiście zmienia fryzurę, która z metamorfozy na metamofozę staje się coraz bardziej odważna. Co tym razem wymyśliła wokalistka?

Agnieszka Chylińska w rudym irokezie

Każda zmiana w wyglądzie Chylińskiej budzi ogromne zainteresowanie. Wszystkie chyba doskonale pamiętamy, kiedy przefarbowała czarne jak smoła włosy na blond. Później postawiła jeszcze na drastyczne cięcie w stylu pixie i niedługo później wróciła do dawnego koloru pasm. Następnie wygoliła znaczną część włosów, a po bokach wycinała wzorki.

Zdjęcie: Ons.pl

Czy tym razem gwiazda nie posunęła się o jeden krok za daleko? Agnieszka zaskoczyła fanów rudym irokezem z czarnymi odrostami. Poza tym pojawiło się też więcej wygolonych miejsc, a końce dłuższych pasm zostały mocno postrzępione.

Zobacz także: Katie Holmes nie wstydzi się siwych włosów! Na Grammy 2018 wręcz je podkreśliła

Metamorfozę wokalistki można podziwiać na jej Facebooku, gdzie pod zdjęciem tej metamorfozy niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat nowej fryzury gwiazdy.

- Wooooooooow, daj namiar na fryzjera Aga!

- Pani Agnieszko fryzura sztosik.

- Wow... to światła, czy czupryna jest ruda?

My nadal jesteśmy wiernymi fankami pixie cut u Chylińskiej i zastanawiamy się tylko, czy nie planuje wrócić do blondu. Często jest tak, że bardzo ciemnych włosów nie da się rozjaśnić na jednej wizycie w salonie. Dekoloryzacja wymaga czasami kilku sesji, a w międzyczasie kolorem transferowym staje się właśnie rudy

Zobacz także: Honorata Skarbek chwali się doczepami: "Mam dziewicze włosy Ukrainek"

W której wersji Agnieszka Chylińska podoba wam się najbardziej? :) Długiej czy krótkiej? Blond czy ciemnej? A może jednak rudej?

Zdjęcie: Ons.pl

Zdjęcie główne: Facebook.com/AgnieszkaChylinska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 02:16

Zobacz także

Nasze propozycje