Poprzedni artykuł: Sci-fi bob istnieje i to wcale nie żart! Ta fryzura staje się coraz ba... Następny artykuł: Ta odżywka działa jak plaster na zniszczone włosy. A teraz można ją ku...

Zdarza ci się grymasić u fryzjera? Te zdjęcia sprawią, że następnym razem tego nie zrobisz

Fryzury, , tagi: fryzjer, viral
To nie są zdjęcia ofiary wypadku - te plecy należą do... przepracowanej fryzjerki.

Jeśli należysz do osób, które uważają, że fryzjerstwo to tylko dobra zabawa, być może za chwilę zmienisz zdanie. W ostatnich dniach media społecznościowe obiegły szokujące zdjęcia kobiety, której plecy są pokryte czerwonymi szramami. Ich właścicielka jest zapracowaną fryzjerką...

Ciężka praca fryzjerki - te zdjęcia dają do myślenia

Bulwersujące fotografie wrzucił na Facebooka masażysta Hitesh Patel. Tak się złożyło, że jedną z jego klientek jest fryzjerka o imieniu Grace. Co zaprowadziło ją na łóżko do masażu? Patel dobitnie wyjaśnia to w poście:

- Oto radości zawodu fryzjerki! Ta urocza dziewczyna spędza godziny w pozycji stojącej, ze szczotką do włosów w jednej ręce i suszarką w drugiej. W tej pozycji mięśnie naciągają się i przestają utrzymywać kręgosłup w naturalnej pozycji. W konsekwencji, gdy wreszcie możesz odłożyć sprzęt i próbujesz po prostu usiąść, okazuje się, że nie jesteś w stanie - napisał mężczyzna. W dalszej części wpisu Patel wyjaśnia, że w celu rozluźnienia mięśni jego klientka musi poddawać się masażowi gua sha, który polega na intensywnym pocieraniu skóry płytkami z kamieni szlachetnych. To właśnie ten zabieg skutkuje widocznymi na jej ciele czerwonymi pręgami i otarciami.

Skąd pomysł na podobną publikację? Pokazując te zdjęcia, masażysta chciał uderzyć w popularne przekonanie o "łatwości" zawodu fryzjera.

- Ci ludzie często poświęcają swoje zdrowie po to, by twoje włosy wyglądały dobrze - pisze Patel. Zwraca też uwagę, że podobne problemy dotyczą przedstawicieli innych zawodów związanych z dbaniem o dobry wygląd (i nie tylko). Bez wątpienia udało mu się przykuć uwagę internautów - jego post do tej pory udostępniło już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Nic dziwnego - choć brutalny, naprawdę daje do myślenia.

Zobacz też: Angelina Jolie zmieniła fryzurę! Postawiła na najmodniejszą długość włosów

Źródło zdjęcia głównego: Facebook.com

zdjęcia: iStock

Polecamy wysoko oceniane odżywki do włosów z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:24

Zobacz także

Nasze propozycje