Poprzedni artykuł: To idealna fryzura na cienkie włosy! Dodaje objętości! Następny artykuł: Krupińska czy Szelągowska? Obie postawiły na grzywkę! (jedna sama obci...

To nie są peruki! Uwierzycie, że te kobiety gnębiono z powodu ich włosów?

Fryzury, , tagi: modelki, instagram, gęste włosy
Kiedyś były obiektem kpin, dziś ludzie patrzą na nie z podziwem. I nic dziwnego. Włosy tych sióstr są jedyne w swoim rodzaju - same zobaczcie!

Wiele kobiet narzeka na zbyt małą objętość włosów - cóż, tych sióstr z pewnością nie dotyczy ten problem. Wręcz przeciwnie! Cipriana Quann i jej bliźniacza siostra TK Wonder robią wrażenie, gdziekolwiek się pojawią - ich niezwykłe, wręcz nieprawdopodobnie bujne fryzury przyciągają wszystkie spojrzenia.

Jednak dziewczyny nie zawsze były z nich dumne. Jeszcze kilka lat temu nienawidziły swoich włosów i uparcie je prostowały - wspominają, że "nie miały nad nimi żadnej kontroli i postrzegały je jako przeszkodę". Z wiekiem zmieniły podejście i zamiast z nimi walczyć, pozwoliły im swobodnie rosnąć i układać się w naturalny sposób. Dziś niezwykle gęste włosy są ich cechą charakterystyczną i największym atutem!

Jak o nie dbają? Siostry myją włosy raz na... 3 tygodnie! Na noc zaplatają je w warkocze. Cipriana używa też olejków do pielęgnacji: jojoba, kokosoweg i awokado.

Siostry Quann biją rekordy popularności w mediach społecznościowych - profile dziewczyn obserwują tysiące internautów, którzy są zakochani w ich przepięknych fryzurach. Razem ze swoją przyjaciółką prowadzą też bloga Urban Bush Babes, na którym udzielają czytelniczkom porad z zakresu pielęgnacji włosów. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zdjęcia - prawda, że robią wrażenie? :)

Jak wam się podobają włosy sióstr Quann?

Zobacz też: Myślałyście, że ten kolor jest niemodny? Błąd! Coraz więcej gwiazd farbuje włosy na...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 18:20

Zobacz także

Nasze propozycje