Poprzedni artykuł: Najlepsze fryzury na ślub - loki Następny artykuł: 5 genialnych produktów do pielęgnacji włosów za mniej niż 20 zł!

Podcinanie włosów golarką - zdecydowałybyście się?

Fryzury, , tagi: clipper bob
Za każdym razem, kiedy wydaje nam się, że żaden nowy trend już nas nie zaskoczy, styliści fryzur proponują coś zupełnie nadzwyczajnego, co sprawia, że nie możemy wyjść ze zdumienia. Tak stało się i teraz. Sprawdźcie o co chodzi z clipper bob.

Chociaż pomysł nie jest absolutnie nowy, zapewne niejedna z Was wcześniej o nim nie słyszała. Kilka dni temu dostrzegłyśmy w sieci popyt na kolejną odmianę klasycznego boba. Mowa o fryzurze clipper bob, czyli idealnym bobie spod maszynki do strzyżenia włosów. Sam proces skracania fryzury może wręcz hipnotyzować. Fryzjer trzyma maszynkę prostopadle do włosów i za jej pomocą skraca wszystko jednym, pewnym ruchem – pasmo po paśmie.

Skracanie włosów za pomocą maszynki to zadanie dla najbardziej uzdolnionych fryzjerów. Sądząc po Instagramie, najlepiej radzi sobie z nim Fern the Barber, chociaż metoda przypadła do gustu także i innym, nie gorszym od niego stylistom. Propozycja fryzury clipperr bob ukazała się na przykład na profilu Roberta Cromeansa, globalnego dyrektora artystycznego marki kosmetyków fryzjerskich Paul Mitchell.

Nie mamy wątpliwości, że na skrócenie włosów maszynką nie zdecydowałaby się żadna kobieta, która nie miałaby do fryzjera stuprocentowego zaufania. Z drugiej strony, czasami strach może okazać się silniejszy. Nie zapominajmy, że wystarczy niewinne psiknięcie, aby obcinanie włosów skończyło się katastrofą. Co więcej, ciężko powiedzieć, jak fryzura clipper bob wyglądałaby po tygodniu czy dwóch od obcięcia.

Niektórzy przekonują, że czysta linia, stworzona dzięki zastosowaniu maszynki, utrzyma się tylko do pierwszego mycia. Choćby z tego powodu wolałybyśmy chyba nie ryzykować.

Don't move a muscle #FernTheBarber #DeadEndz #ClipperBob

Film zamieszczony przez użytkownika • FernTheBarber • (@fernthebarber)

Me in Jacksonville Paul Mitchell the school cutting hair with a fork

Film zamieszczony przez użytkownika Robert Cromeans (@robertcromeans)

Clipper Bob✌ ️ #FernTheBarber

Film zamieszczony przez użytkownika • FernTheBarber • (@fernthebarber)

#chopchop#clipperbob @ysparkaustralia barber comb #sydneysalon @sachajuan_anz straight and shine spray

Film zamieszczony przez użytkownika District Salon (@districtsalonsydney)

Hair pockets #bydavid #andisclippers #clipperbob #mariotricociarlingtonheights #mariotricoci #texture

Film zamieszczony przez użytkownika David Garcia (@davidgstylistmt)

Fot. Instagram.com/fernthebarber/

Zobacz także:  Niezwykła metamorfoza włosów blogerki, którą pokochały tysiące!

Sprawdź olejki do włosów polecane w KWC

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 12:25

Zobacz także

Nasze propozycje