Poprzedni artykuł: Dzięki temu szamponowi włosy rosną dużo szybciej. Sprzedaje się co 15... Następny artykuł: Przez ten kosmetyk włosy tracą na objętości! A używamy go niemal codzi...

12-letnia córka Michała Wiśniewskiego przefarbowała włosy. Zaszalała z kolorem!

Fryzury, , tagi: dzieci gwiazd, Michał Wiśniewski
Córka Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Czy białe włosy to dobry wybór dla 12-latki?

Nowa fryzura Etienette Wiśniewskiej to spore zaskoczenie. Dziewczynka ma dopiero 12 lat, a zdecydowała się na bardzo odważny kolor. Kolorysta rozjaśnił jej włosy do białego koloru, zostawiając czarny odrost.

Etienette Wiśniewska przefarbowała się na bardzo jasny blond

Patrząc na dzieci Michała Wiśniewskiego od razu wiadomo, po kim odziedziczyły miłość do szalonych fryzury. Fabienne (córka Michała i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej) jakiś czas temu zaplotła sobie małe warkoczyki na głowie, Xavier zgolił włosy, a teraz przyszła pora na Etienette (córkę Michała i Anny Świątczak). Efektem jej metamorfozy dumny tata pochwalił się na swoim InstaStories. Zresztą sam zaprowadził ją do salonu fryzjerskiego.

Odwiedzili jedno z najmodniejszych miejsc w Warszawie, gdzie za metamorfoze trzeba słono zapłacić. Małgorzata Rozenek-Majdan zapłaciła tutaj za doczepienie włosów ponad 30 tys złotych! Mowa o Atelier fryzjerskim Kajetana Góry, który zyskał niebywałą popularność wśród gwiazd. Stylizuje włosy Mandaryny, Ewy Chodakowskiej, Natalii Siwiec czy kolejnej byłej żony Wiśniewskiego - Dominiki Tajner.

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/kajetangora

Blond już od kilku sezonów uważany jest za najmodniejszą koloryzację. Mnogość jego odcieni potrafi przyprawić o zawrót głowy, ale w ostatnim czasie trenduje jego biała wersja. Nazywany nordyckim blondem kolorem opanował Pinterest oraz Instagram. Nastoletniej Etinette ten kolor najwyraźniej bardzo przypadł do gustu, bo zdecydowała, że mocno rozjaśni swoje czekoladowo-brązowe włosy.

Domyślamy się,  że Etienette dostała zgodę na zmiane fryzury na wakacje. Biorąc też pod uwagę fakt, że Kajetan Góra specjalizuje się w tworzeniu peruk, po cichu liczymy na to, że dziewczyna wybrała właśnie takie rozwiązanie. A jeśli nie... myślicie, że to za wcześnie na taką silną ingerencję w strukturę włosa?

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_wisniewski1972

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:37

Nasze propozycje