Poprzedni artykuł: Romantyczny trend: kokardki na włosach Następny artykuł: TOP6 z KWC - serum na końcówki włosów

Cukrowy spray do włosów – czym różni się od kosmetyków z solą morską?

Fryzury, , tagi: spray do włosów
Używałyście sprayów do włosów z dodatkiem soli morskiej, który zapewniają tzw. beach look? Zmatowione i lekko potargane włosy to efekt używania kosmetyków z solą morską. Jednak na rynku pojawiają się kolejne produkty, które swoje działanie opierają na...cukrze! Zobaczcie, czym różnią się spraye z cukrem od tych z solą morską.
Cukrowy spray do włosów - jak działa

Czym różnią się spray cukrowe od kosmetyków z solą morską?

Spraye z solą morską są dość trudne w użytkowaniu - w łatwy sposób nadają teksturę i sprawdzają się przy ugniataniu włosów dłońmi, natomiast nie wszystkim odpowiada matowe wykończenie, które pozostawiają.

Dzięki zawartości cukru można w łatwy sposób uzyskać objętość. Po soli włosy stają się matowe i haczykowate, co ułatwia uzyskanie efektu fryzury jak po zejściu plaży (beach look). Spray z solą morską nadaje się do stosowania zarówno na włosy wilgotne, jak i suche. To produkt, który uwalnia kreatywność. Natomiast produkt z zawartością cukru nadaje się również do modelowania włosów na szczotkę w celu uzyskania dużej objętości i sprężystości włosów. Efekt jest spektakularny, a także długotrwały. Włosy w porównaniu do soli morskiej są gładsze, z większym połyskiem i mniej haczykowate - mówi Agnieszka Płusa ekspert marki Wella Professionals, Salon Agnieszka Płusa, Duchnicka 3.

Spraye cukrowe powinny więc pokochać wszystkie dziewczyny, które lubią naturalny efekt wykończenia i zdrowe, błyszczące włosy, które mają spektakularną objętość.

Spraye cukrowe do włosów:

Cukrowy spray do włosów - jak działa

Od lewej: Cukrowy spray TIGI Candy Fixations Sugar Shock, 71zł, Cukrowy spray Wella EIMI, 44,90zł

Sprawdź kody rabatowe na kosmetyki i zapachy w iperfumy.pl

Używałyście sprayów z solą morską albo cukrowych? Jakie są Wasze wrażenia?

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 08:14

Zobacz także

Nasze propozycje