Poprzedni artykuł: Regeneruje mocno zniszczone włosy. 'Efekty widoczne już po pierwszym u... Następny artykuł: 'Działa już za pierwszym razem!' - ta maska regeneruje suche włosy i w...

Popularna blogerka pokazała na YouTube, jak goli się na łyso. Traciła włosy przez doczepy

Fryzury, , tagi: łysienie, sztuczne włosy
Kiedyś miała piękne włosy, ale przez ciągłe doczepianie sztucznych pasm osłabiła swoje cebulki. W końcu była zmuszona podjąć drastyczną decyzję.

Istnieje wiele powodów, dla których można podjąć decyzję o zgoleniu włosów. Wystarczy spojrzeć na aktorki, które często robią to dla roli - Kate Hudson, Millie Bobby Brown, Cara Delevigne, Charlize Theron. Niektóre kobiety nie mają na przykład wyboru, ponieważ cierpią na łysie androgenowe i żadna fryzura nie zakryje niestety miejsc, w których widać jedynie skórę głowy.

Ale zdarzają się również takie historie, jak w przypadku Vanessy Martinez, która przez doczepianie włosów zaczęła po prostu łysieć.

Zobacz także: Honorata Skarbek chwali się doczepami: "Mam dziewicze włosy Ukrainek"

Zgoliła włosy przez doczepy

Blogerka urodowa Vanessa Martinez cieszy się ogromną popularnością w internecie - jej kanał YouTube ma ponad dwa miliony obserwujących. Niestety, częste zmiany fryzury i doczepianie sztucznych pasm doprowadziły ją do łysienia. Na YouTube pokazała nie tylko krępujące łyse placki, ale i udokumentowała, jak przyjaciółka goli jej głowę za pomocą maszynki. Martinez prowadziła transmisję na żywo, a obecnie filmik ma już prawie milion wyświetleń.

Zobacz także:Ta lokówka robi perfekcyjne beach waves i nie puszy włosów

Zanim jednak to zrobiła, opublikowała na Instagramie krótką zapowiedź tego, co fani będą mogli zobaczyć na jej kanale:

Zobacz także: Nosisz mocno związanego koka? Uważaj! I koniecznie przeczytaj historię tej baletnicy...

Martinez uznała, że skoro i tak coraz szybciej traci włosy, woli zacząć od nowa i pozwolić im odrosnąć. Widać, że czuje się pewna siebie, a w postach inspiruje fanów do podejmowania odważnych decyzji.

Zdjęcie główne: Instagram.com/simplynessa15

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:49

Zobacz także

Nasze propozycje