Poprzedni artykuł: Najmodniejsza fryzura lat 90. powraca! Wystylizowanie jej zajmie ci do... Następny artykuł: Victoria Beckham zdecydowała się na ostre cięcie. Tak krótkich włosów...

Każda kobieta może dobrze wyglądać w krótkich włosach? Zobacz te zdjęcia

Fryzury, , tagi: krótka fryzura
Boisz się ściąć włosy? Te zdjęcia pokazują, że strach ma tylko wielkie oczy :).

Ściąć, czy nie ściąć? Jeżeli przed każdą wizytą u stylisty fryzur stajesz przed takim dylematem, koniecznie zajrzyj do naszej galerii, gdzie prezentujemy kobiety, które zdecydowały się na odważne skrócenie włosów i na pewno tego nie żałują.

Krótkie włosy, kobiece czy nie?

Jednym z powodów, dla których często nie dycydujemy się na drastyczne cięcie, jest błędne przekonanie o tym, że nie będziemy wyglądać kobieco. Ale czy zawsze musi tak być? Według nas niejedna kobieta wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie w krótkich włosach niż dłuższych. Taką zadziorną fryzurę można uczesać w naprawdę elegancki sposób. Wystarczy spojrzeć chociażby na Małgorzatę Kożuchowską, Kingę Preis czy Scarlett Johansson.

Kolejny powód, który powstrzymuje nas przed podjęciem takiej decyzji, to obawa przed tym, że przestaniemy podobać się partnerowi. A to przecież my nosimy te włosy na co dzień i mamy się podobać przede wszystkim sobie i dobrze czuć się w nowej fryzurze, prawda? :)

A skoro mowa o krótkich fryzurach podpowiadamy, które są najmodniejsze i jak je stylizować!

Jak stylizować krótką fryzurę?

Wbrew pozorom, krótsze włosy czasami jest dużo łatwiej okiełznać niż dłuższe. Wystarczy niewielka ilość pasty stylizującej, parę chaotycznych ruchów suszarką oraz kilka psiknięć lakierem i gotowe! Męską fryzurę w kobiecym wydaniu możesz również zaczesać zupełnie do tyłu. Wtedy będzie wyglądać bardziej sportowo i wręcz uniwersalnie - tak wystylizowane włosy pasują w zasadzie do każdej stylizacji. 

Kobiety coraz chętniej decydują się chociażby cięcie z początku lat 90. Boy cut ma naprawdę wiele zwolenniczek. Podobnie zresztą jak pixie cut - to nie tylko jedna z najmodniejszych, ale też najbardziej odmładzających fryzur.

Szukasz idealnych produktów do stylizacji krótkich włosów? Przetestuj te:

Używasz wielu produktów do stylizacji? Nie zapomnij o prawidłowej pielęgnacji:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 17:37

Zobacz także

Nasze propozycje