Poprzedni artykuł: Wypadanie włosów – przyczyny i rozwiązania problemu Następny artykuł: Ewelina Lisowska pokazała nową fryzurę! Jak teraz wygląda?

Fryzjer gwiazd ostro o popularnej koloryzacji: 'To look z czasów kryzysu'.

Jeden z najbardziej cenionych fryzjerów w Hollywood uważa, że ta fryzura powinna zniknąć z powierzchni Ziemi. Nosisz ją?

Choć trendy we fryzurach zmieniają się jak w kalejdoskopie, to niektóre koloryzacje mimo upływu czasu wciąż są regularnie widywane na ulicach. Bez wątpienia należy do nich ombre, które kobiety pokochały do tego stopnia, że powstało co najmniej kilka sposobów jego wykonywania. Okazuje się jednak, że są w branży osoby, którym to przeszkadza...

Ombre - fryzura z czasów kryzysu?

Mowa o Jonathanie Colombini - jednym z najpopularniejszych stylistów fryzur w Hollywood, który pracuje w zawodzie od przeszło 17 lat. Fryzjer, z którego usług korzystają m.in. Kylie i Kendall Jenner, w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o niechęci, jaką budzi w nim... ombre. Jego zdaniem już najwyższa pora, by porzucić ten trend.

- Nazywam tę fryzurę "włosami recesji" - ludzie to lubili, bo nie trzeba było farbować odrostów i jednocześnie wyglądało się modnie. Jednak kryzys dobiegł końca, a ombre to znów po prostu odrosty - powiedział Colombini w rozmowie Marie Claire.

Co w takim razie zdaniem fryzjera powinny wybrać kobiety, które chcą być na czasie? Colombini poleca loba, którego konsekwentnie lansuje z pomocą swoich ulubionych klientek. Cóż, nie wątpimy, że stylista gwiazd jest doskonale obeznany z najświeższymi trendami, ale my osobiście nie widzimy nic złego w dobrze wykonanym ombre. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też: Magda Gessler bez burzy loków? Zobaczcie, jak wygląda w prostych włosach

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane odzywki do włosów z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 15:30

Nasze propozycje