Poprzedni artykuł: Oliwia Bieniuk obcięła włosy! Teraz jeszcze bardziej przypomina Annę P... Następny artykuł: Roxy Gąska zmieniła kolor włosów! Już nie chce być platynową blondynką...

Czy doczepy niszczą włosy? Ta gwiazda musiała je drastycznie skrócić!

Fryzury, , tagi: krótkie włosy, zniszczone włosy
Peruka Khaleesi z "Gry o Tron" zawsze nas fascynowała. Niestety nosząca ją Emilia Clarke na zawsze zapamięta, szkody, jakie wyrządziła w jej naturalnych włosach.

Mimo że krótkie fryzury są w sezonie jesienno-zimowym bardzo modne (ostatnio Oliwia Bieniuk postawiła na drastyczne cięcie), niektóre gwiazdy decydują się na zakładanie doczepów lub noszenie peruk. Niestety zbyt częste noszenie przedłużek nie wpływa pozytywnie na kondycję naturalnych włosów, o czym doskonale przekonała się Emilia Clarke, matka smoków z "Gry o Tron".

Jak doczepy i peruki niszczą włosy?

Aktorzy już przyzwyczaili nas do tego, że są zdolni do naprawdę ogromnych poświęceń. Wystarczy przypomnieć sobie metamorfozę Charlize Theron do filmu "Monster" czy też "Mad Max: Na drodze gniewu". Do jednego przytyła i pozwoliła sobie oszpecić twarz (nie wspominając już o kapitalnej grze aktorskiej!), a do drugiego zgoliła włosy na długość kilku milimetrów. Emilia Clarke natomiast od kiedy pojawił się pierwszy sezon "Gry o Tron", regularnie nosiła personalizową perukę, która szybko z dorosłej kobiety zamieniała ją w nastoletnią, blondwłosą Dany.

A perukę nosiła, dlatego że Emilia była jedyną aktorką na planie, która nie farbowała wówczas włosów (jej decyzja o pierwszym farbowaniu wzbudziła sensację). A więc po pierwsze nie była naturalną blondynką i długo nie zamierzała tego zmieniać, a po drugie miała długie włosy, ale jednak nie aż tak bardzo, żeby pasować do roli Daenerys Targaryen. I chociaż jej przepiękne filmowe warkocze budziły uznanie wśród kobiet, nieustannie obciążały naturalne pasma

Finalnie doprowadziło to niestety do sytuacji bez wyjścia. Serialowa Khaleesi została zmuszona do obcięcia naturalnych włosów. Wcześniej sięgały do łopatek, a teraz ledwo za uszy. W jednym z wywiadów przyznała, że teraz są bardzo krótkie - najkrótsze, jakie kiedykolwiek miała, ponieważ były w tak koszmarnym stanie, że nie miała innego wyjścia. Jest świeżo po cięciu, ale znowu zapuszcza włosy, bo marzą jej się znowu miękkie i zdrowe, ale też dłuższe włosy. Naszym zdaniem, w krótkiej fryzurze też wygląda kobieco! :)

Zdjęcie: Evan Agostini/Invision/AP/East News

Zdjęcie główne: Instagram.com/got_fanserie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:19

Zobacz także

Nasze propozycje