Poprzedni artykuł: Siemię lniane na włosy - przepis, jak stosować, efekty Następny artykuł: Henna do włosów – jakie efekty daje ziołowy zabieg pielęgnacyjny?

Dagmara z "Królowych życia" ścięła włosy! Fani: "Młodziej o 15 lat!"

Koniec z długimi lokami! Dagmara znana z programu "Królowe życia" nosi teraz... modnego boba!

Dagmara Kaźmierska z  show "Królowe życia"  to jedna z popularniejszych celebrytek. Instagramowe konto Dagmary śledzi ponad 700 tys. osób! Fani śledzą jej program w telewizji TTV  i podglądają, jak radzi sobie na co dzień. Cenią Dagmarę za szczerość oraz dystans do siebie i świata. Trzeba przyznać, że to jedna z barwniejszych postaci, która pojawiła się ostatnio w show-biznesie. Nic dziwnego, że jej stylizacje są szeroko komentowane. Tak tez było ze zmianą fryzury - Dagmara postawiła na najmodniejszy trend 2020 roku!

Dagmara Kaźmierska ścięła włosy

Zbliża się premiera kolejnego sezonu Królowych życia prawdopodobnie z tej właśnie okazji, Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę. Widocznie ścięła włosy - wcześniej sięgały one za łopatki, a teraz kończą się na linii ramion. Mocne cięcie to silny trend w 2020 roku! Dagmara odświeżyła także kolor swojego blondu - zamiast popielatego odcienia możemy zauważyć złote refleksy

Komentujący są zgodni co do tego, że Dagmara posłużyła zmiana:

Wyglądasz o niebo lepiej.

Ślicznie w tej fryzurze.

Młodziej o 15 lat!

Nowa fryzura Dagmary Kaźmierskiej to niezwykle modne cięcie. Nie ona pierwsza zdecydowała się na przełomie roku na blond boba. Podobne włosy nosi teraz także Ewa Chodakowska, Blanka Lipińska, a nawet Małgorzata Rozenek

Dagmarę w nowej fryzurze zobaczymy wkrótce w nowym sezonie Królowych życia. Celebrytka wciąż dochodzi do siebie po wypadku, do który doszła w czerwcu ubiegłego roku. To przez to nie mogła założyć swoich wymarzonych butów na sylwestra. Wspiera ją jej ukochany "misio".Czy chodzi o Jacusia - wiernego przyjaciela, który w końcu zdobyłby serce Królowej, czy może o kogoś zupełnie innego? Zdradzi to nowy sezon show. Ciekawe, czy Dagmara Kaźmierska zakończy go z grupą nowych fanów i będzie świętować milon fanów na Instagramie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 09:37

Nasze propozycje