Poprzedni artykuł: Robienie fal i loków jeszcze nigdy nie było takie proste! Odkryłyśmy n... Następny artykuł: Powstała zupełnie nowa formuła suchego szamponu. Teraz jest przezroczy...

'Daisy hair' podbijają Instagram! To idealna fryzura na wakacje

Fryzury, , tagi: fryzura na lato, festiwal muzyczny
Nie masz pomysłu na stylizację włosów na wiosnę? Ta fryzura jest ultradziewczęca i... bardzo fotogeniczna!

Wplatanie kwiatów w pasma włosów nie jest żadną nowością w stylizacji fryzur. Dotąd jednak królowały kwiaty wplatane w koczki lub wianki w stylu boho. Stylista Justine Marjan proponuje, aby zamienić je na delikatne akcenty w postaci stokrotek nieregularnie umieszczonych na włosach. We współpracy z influencerką Brittany Xavier, stworzył look idealny na wakacje. 

Pomysł na festiwalową fryzurę - daisy hair

Justine Marjan oraz Brittany Xavier najpierw stworzyli falującego boba, który został następnie ozdobiony stokrotkami. Stąd też nazwa "daisy hair", ponieważ "daisy" w języku angielskim oznacza stokrotkę. Może się to wydawać niezbyt prawdopodobne, ale takie uczesanie każda z nas może stworzyć samodzielnie w domu. Wystarczy dobrze dobrana lokówka, lakier do włosów i odrobina cierpliwości, a uzyskacie bardzo podobny efekt. Jak widzicie na wideo, Brittany ma we włosach papierowe kwiatki, ale do wykonania fryzury można wykorzystać także żywe kwiaty.

Jeśli w tym roku wybieracie się na festiwal muzyczny, fryzura "daisy hair" będzie świetnym uzupełnieniem kolorowej stylizacji. Od lat motywem przewodnim tego typu imprez są kwiaty, a wplatanie przeróżnych dodatków we włosy jest bardzo pożądane. Nadal w trendach jest farbowanie ich szamponetkami czy jednodniowymi spray'ami. Dzięki festiwalom popularność zyskał nawet piercing na włosach.

W naszej galerii możecie znaleźć kilka przykładów "daisy hair". Mamy nadzieję, że niektóre z nich zainspirują was do stworzenia własnych aranżacji festiwalowych.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:21

Zobacz także

Nasze propozycje