Poprzedni artykuł: Agnieszka Sienkiewicz ofiarą Photoshopa. Co ci graficy jej zrobili? Następny artykuł: Zastąpiłam prostownicę niedrogim gadżetem z Lidla. Ułożenie włosów zaj...

Deynn wraca, ale... z dużo piękniejszymi włosami. Wiemy, jak poprawiła ich kondycję

Deynn pokazała niesamowitą zmianę, jaka zaszła na jej głowie! Efekt jest niesamowity. Sprawdźcie, na jaki zabieg się zdecydowała.

Deynn słynie nie tylko ze swojej wysportowanej sylwetki, tatuaży, ale również długich, zadbanych włosów. Okazuje się, że do tej pory, aby te były idealnie proste, musiała je poddawać codziennemu suszeniu i prostowaniu, co z kolei odbiło się na ich kondycji. 

Polecamy:  Tak Deynn wyglądała zaledwie 4 lata temu. Bardzo się zmieniła?

włosy Deynn

Źródło: InstaStories@deynn

Okazuje się, że influencerka znalazła na to doskonałe rozwiązanie. W zażegnaniu tego problemu z włosami pomogło jej... keratynowe prostowanie włosów, które wykonała w Hair Spa Wrocław. Efekty są niesamowite! 

Polecamy:  "Byłem gruby, powolny, ciężki i niezbyt sprawny fizycznie" - takiego Daniela Majewskiego i Deynn nie znacie

włosy deynn

Źródło zdjęć: Instagram@ deynn 

Keratynowe prostowanie włosów - na czym polega?

Z tego zabiegu możemy skorzystać w wielu gabinetach fryzjerskich. Jego zadaniem jest przede wszystkim odżywienie i regeneracja włosów dzięki uzupełnieniu ich struktury keratyną, czyli białkiem, które jest głównym składnikiem włosa, a którego brakuje, kiedy włosy ulegają zniszczeniu. W zasadzie prostowanie jest po prostu skutkiem ubocznym tego zabiegu. Po pokryciu włosów keratyną stają się one lśniące, gładkie, nie puszą się i wyglądają bardzo zdrowo. Szczerze mówiąc, aż nie możemy się napatrzeć na efekty u Deynn!

Na ogół efekt idealnej tafli utrzymuje się 3-6 miesięcy. Jedynym minusem tego zabiegu zdaje się być więc cena, która waha się od 150 do ok. 500 zł i jest uzależniona od długości włosów. Z drugiej strony pomyślcie, ile zaoszczędziłybyście na kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów...

Korzystałyście już z takiego zabiegu?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 14:33

Zobacz także

Nasze propozycje