Poprzedni artykuł: TOP 4 z KWC: Szampony polecane przez Wizażanki! Następny artykuł: Tak krótkich włosów Joanna Racewicz jeszcze nie miała! Ta fryzura odję...

To już koniec najmodniejszej dotąd fryzury! Przeczytaj, zanim zdecydujesz się na cięcie

Najmodniejszy od kilku sezonów bob wkrótce zostanie zdetronizowany! Dzięki raportowi Pinteresta wiemy, jakie fryzury będą rządziły na naszych głowach w drugiej połowie roku.

Bob to od dłuższego czasu najpopularniejsza fryzura. Na sięgające żuchwy lub ramion włosy zdecydowało się już mnóstwo kobiet - także tych znanych. Na boba zdecydowały się między innymi Olivia Wild, Selena Gomez i Dua Lipa. Ale jeśli i ciebie kusi to modne cięcie, mamy złą wiadomość. Jak przewiduje Pinterest, już wkrótce bob przestanie być hitem. A żeby mieć nową popularną fryzurę trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz także: Sci-fi bob istnieje i to wcale nie żart! Ta fryzura staje się coraz bardziej popularna

Pinterest przewiduje nowe trendy

Stworzony na podstawie analizy wyszukiwań 48 milionów użytkowników raport Pinteresta "The 100", to zbiór prognoz dotyczących nowych trendów między innymi żywieniowych, modowych, parentingowych i urodowych. Z oczywistych względów te ostatnie interesują nas najbardziej. I właśnie z nich wynika, że super modny bob wkrótce odejdzie do lamusa.

Grammy's night out.

Post udostępniony przez Olivia Wilde (@oliviawilde)

Zobacz także: Dzięki zmianie fryzury, ta kobieta odmłodniała co najmniej o 10 lat!

Jaka fryzury będą najmodniejsze?

Jak donosi Pinterest zainteresowanie długimi włosami wzrosło aż o 130 procent! A to oznacza, że - kto chce być modny - powinien włosy zapuszczać. Niecierpliwym pozostają doczepiane pasma lub... radykalne cięcie. Bo równie dużym zainteresowaniem, co długie włosy, cieszą się też krótkie fryzurki - a konkretnie tak zwana pixie. Ta fryzura "na chłopaka" charakteryzuje się mocnym podcięciem włosów na karku i skroniach oraz dość długą czupryną na czubku głowy.

A wy co wybieracie - długie czy krótkie włosy?

Zdjęcia: Pinterest, Pinterest, Instagram, Instagram

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 13:43

Zobacz także

Nasze propozycje