Poprzedni artykuł: Czy TE włosy dało się uratować? Nie uwierzycie, jak wyglądają teraz! Następny artykuł: Jak zahamować silne wypadanie włosów? Zdradzamy prosty trik, który ura...

Jak zrobić dobierany warkocz?

Długie włosy pięknie wyglądaja, kiedy są rozpuszczone, ale czasem trzeba, wypada, albo po prostu mamy ochotę na zmianę. Wtedy doskonale sprawdzi się modny, dobierany warkocz. Zobaczcie, jak go zrobić.

Posiadaczki długich włosów często narzekają, że nie umieją z nich stworzyć ciekawych fryzur, ponieważ mają tzw. "dwie lewe ręce". Fakt, kiedy uczesanie musimy wykonać na tyle głowy, może być ciężko. Wtedy z pomocą często przychodzi lusterko, ale i to może się okazać niewystarczająco pomocne. Rozwiązaniem staje się więc dodatkowa para rąk.

Zobaczcie także:  Często boli Cię głowa? Może to być efekt tej fryzury...

Od jakiegoś czasu rekordy popularności biją warkocze- w różnych kombinacjach. To fryzura, która pasuje zarówno do pracy, jak i na spotkanie ze znajomymi, ale należy właśnie do takich, które często trudno wykonać samodzielnie. Nawet blogerka, neesia25, która pokazuje, jak zrobić dobieranego warkocza przyznaje, że choć zazwyczaj wszystkie uczesania wykonuje sama, to akurat do tej fryzury poprosiła o pomoc mamę. Użytkowniczkom również rekomenduje, aby zasięgnęły pomocy osób trzecich. 

Zatem, jeżeli należycie do osób marzących o dobieranym warkoczu, piątkowy wieczór wydaje się idealnym momentem na zaznajomienie się z instrukcją, jak go zrobić i pierwszą próbę. Umówcie się więc z mamą, przyjaciółką, czy inną osobą, która podejmie się uczesania i wspólnie obejrzyjcie nagranie stworzone przez neesia25. Podzielcie się z nami Waszymi poczynaniami. 

Zapraszamy Was także na nasz fanpage Wizaz.pl Włosy

Foto:  Screen z YouTube

Zobaczcie najlepsze odżywki do włosów polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 08:10

Zobacz także

Nasze propozycje