Poprzedni artykuł: Fryzjer zmienił je nie do poznania! Największe metamorfozy gwiazd 2018... Następny artykuł: Już nie keratynowe prostowanie! Puszące się włosy pożegnacie dzięki......

Doda znowu zmieniła kolor włosów! Już zrezygnowała z powrotu do naturalności?

Fryzury, , tagi: Doda
Doda jeszcze niedawno zapewniała, że wraca do naturalnego looku, tymczasem na jej głowie zagościła kolejna zmiana... i to wyraźna!

Wokalistka już jakiś czas temu pozbyła się jasnych blond włosów na rzecz naturalnego koloru. Deklarowała, że nie będzie już męczyć włosów chemią, ale czyżby jednak zmieniła zdanie? Na jej głowie zagościła ognista rudość, która naszym zdaniem kompletnie nie jest w stylu gwiazdy.

Doda przefarbowała włosy na rudo?

Ekstrawagancki niegdyś styl Dody uległ znaczącej zmianie. Nowa miłość i ślub z Emilem Stępniem zdecydowanie ją pochłonęły. Mimo to od czasu do czasu wokalistka decyduje się na powrót do dawnego wizerunku, czym za każdym razem zaskakuje fanów. Niedawno zaszalała z modnymi spodniami w wężowy wzór. Skrajne emocje wzbudziła również zakładając szmaragdową, połyskującą suknię na pokaz Patrycji Kujawy. Teraz natomiast zdecydowała się znowu zaszaleć z fryzurą.

Zdjęcie: Screen z Instastories Instagram.com/dodaqueen

Na szczęście to tylko jedna z wielu peruk, które Doda od jakiegoś czasu kolekcjonuje. Kiedyś chwaliła się miedzianą, niedawno założyła taką, której włosy sięgały daleko za pas. Takie gadżety sceniczne nie kosztują mało - zwłaszcza, że peruki, które kupuje gwiazda, wyglądają bardzo naturalnie. Zwykle są to koszty od dwóch tysięcy w górę.

Ta ruda peruka ma dość zaskakujący kolor. W zależności od światła wygląda na bardziej marchewkowy, czerwony lub miedziany.

Wygląda na to, że plan powrotu do naturalności nadal działa. I wcale nas to nie dziwi - po tylu latach farbowania chwila oddechu bardzo się przyda włosom Dody :). Mamy również nadzieję, że problemy z głosem szybko miną. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/dodaqueen

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:55

Zobacz także

Nasze propozycje