Poprzedni artykuł: Suchy szampon Batiste tańszy prawie o połowę w Rossmannie Następny artykuł: Kultowa wcierka na porost włosów z Japonii – jest hitem z Instagrama

Doda przeszła niesamowitą metamorfozę! Takiego koloru włosów jeszcze nie miała

Nowa fryzura Dody wywołała prawdziwą lawinę komentarzy! Wokalistka bez swoich długich platynowych blond włosów wygląda jak zupełnie inna osoba.

Doda uwielbia szokować. Gwiazda słynie nie tylko z ciętego języka, który jest jej znakiem rozpoznawczym, ale też kontrowersyjnych stylizacji. I choć piosenkarka uwielbia bawić się modą często łącząc projekty luksusowych marek z rzeczami z sieciówek, to jak dotąd pozostawała wierna swojemu wizerunkowi blond seksbomby.

Zobacz także: Doda o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan: „w życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka”

Jedyne, dotychczasowe odstępstwo od tego wizerunku miało miejsce w połowie 2019 roku, kiedy Doda zdecydowała się grzywkę oraz naturalną koloryzację w kolorze miodowego blondu, jednak ten stan nie trwał zbyt długo i gwiazda szybko wróciła do swojego starego wizerunku. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie autorki kultowego przeboju „Dżaga” zelektryzowało jej fanów. W nowym kolorze włosów Doda jest nie do poznania!

Doda w różowo-fioletowych włosach

Zaledwie kilka godzin temu na instagramowym profilu Dody pojawiło się zdjęcie, które wprawiło w osłupienie jej fanów. Charakterystyczny platynowy blond ustąpił pudrowemu różowi na końcach i soczystemu fioletowi u nasady włosów.

Reakcja fanów była natychmiastowa.

Wyglądasz Doda OBŁĘDNIE!!! Jedna z najlepszych Twoich fot – pisze jedna z fanek.

Super kolor – dodaje kolejna.

Lawendowy anioł – pisze inna.

Niestety możemy się domyślać, że lawendowe włosy Dody to jedynie efekt obróbki zdjęcia. Nie wierzycie? Popatrzcie tylko na kolor ust oraz tęczówek gwiazdy, które są w tym samym odcieniu, co jej włosy.

Niezależnie od tego, czy lawendowe pukle są efektem pracy w Photoshopie, czy też peruką, musimy zgodzić się z fanami Dody i przyznać, że ładnemu, we wszystkim ładnie.

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 15:09

Nasze propozycje