Poprzedni artykuł: Takiego rudego odcienia włosów jeszcze nie widziałyśmy. Peach cobbler... Następny artykuł: Ten jeden składnik sprawi, że włosy są puszyste i uniesione od nasady....

Doda już nie jest platynową blondynką! Postawiła na bardziej naturalny kolor

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Doda
Doda pochwaliła się nową fryzurą, na którą się zdecydowała przed nowym sezonem koncertowym. Czy aby dobrze zrobiła, że zrezygnowała ze swojego platynowego blondu, który był jednym z jej znaków rozpoznawczych?

Doda postanowiła zmienić kolor włosów i już nie jest platynową blondynką! Ten jasny odcień prezentowała od kilku dobrych lat, a ewentualne zmiany we fryzurze zawsze były krótkotrwałe i uzyskane za pomocą peruk. Tym razem jednak Doda postanowiła naprawdę zaszaleć i pożegnać się, jak sama napisała: "z biało platynową plamą na głowie".

Doda

Doda zrezygnowała z platynowego blondu

Artystka zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym widzimy ją w jej naturalnym kolorze włosów z refleksami, które dodają fryzurze objętości. Jesteśmy jednak zaskoczone, że po tak wielu latach ciągłego rozjaśniania włosów do platynowego blondu, Doda w końcu zdecydowała się na powrót do swojego naturalnego koloru. Musimy przyznać, że po tej zmianie wygląda fenomenalnie!

Jakich kosmetyków do włosów używa Doda?

Doda jest wyraźnie zadowolona ze zmiany fryzury. Z kolei jej fanki są ciekawe, jak pielęgnuje swoje włosy. O to też otwarcie zapytały artystkę w jednym z komentarzy. Doda równie otwarcie odpowiedziała, że stosuje głównie kosmetyki ziołowe. Internautka odparła, że od swojej fryzjerki słyszała, że te ziołowe podobno przesuszają włosy i te potem się bardzo plączą. Doda jednak stwierdziła, że nie zauważyła tego u siebie. Co więcej, zdradziła też, że myje włosy raz na tydzień. 

Jak Wam się podoba nowa fryzura Dody?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:54

Zobacz także

Nasze propozycje