Poprzedni artykuł: To serum do włosów za 4 zł daje efekt włosów gładki, jak tafla wody Następny artykuł: Katarzyna Skrzynecka zmieniła kolor włosów! Nowy odcień bardzo do niej...

Dominika Tajner zrobiła sobie botoks na włosach

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd
Dominika Tajner zafundowała sobie zabieg botoksu, który zupełnie ją odmienił. Każda kobieta chociaż raz w życiu powinna go na sobie przetestować.

Małżeństwo z Michałem Wiśniewskim przyniosło Dominice Tajner nieoczekiwaną sławę. Niestety po 7 latach uczucie wygasło, a każde z nich dość szybko znalazło sobie nowych partnerów życiowych. Podczas gdy lider Ich Troje zapowiada huczne, piąte już wesele w swoim życiu, Dominika trzyma związek w tajemnicy.

Od jakiegoś czasu skupia się też w stu procentach wyłącznie na sobie. Trzeba przyznać, że miłość dodaje jej skrzydeł, bo nawet podczas kwarantanny nie zrezygnowała ze zdrowego odżywiania i jazdy na rowerze

Kolejny etap odmrażania gospodarki sprawił jednak, że zapragnęła poddać się metamorfozie. Sprawiła sobie prezent i tym razem postawiła na botoks. Wybrała dość nieoczekiwane miejsce. Podobnie jak Aneta Zając, zdecydowała się na... botoks na włosach!

Jak Dominika Tajner wygląda po botoksie na włosy?

Wielotygodniowa kwarantanna sprawiła, że włosy Dominiki Tajner straciły blask. Rozjaśniane do blondu pasma potrzebowały odżywienia i poprawienia dość sporego odrostu. Metamorfozę przeszła pod okiem specjalistów z salonu WS Academy.

Trzeba przyznać, że zadbali o jej włosy naprawdę kompleksowo. Nie dość, że kolor wygląda zdecydowanie lepiej, to i struktura włosów zauważalnie się poprawiła. Odrobinę cieplejszy odcień prezentuje się wręcz fenomenalnie, a widoczne na zdjęciu przed zmierzwione pasma zostały okiełznane. 

Jak Dominika Tajner wygląda po botoksie na włosy?

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/ws_academy_warszawa

Magię botoksu docenia każdy, kto zdecyduje się na zabieg z wykorzystaniem tego preparatu. Staje się bardziej powszechny, ponieważ wprowadza go do oferty coraz więcej salonów fryzjerskich. Próbowała go również Julia Wieniawa. W żadnym wypadku nie chodzi tutaj o ostrzykiwanie twarzy ani tym bardziej skóry głowy. Botoks na włosy to rodzaj pielęgnacji wykonywany przez profesjonalistów - regeneruje i zabezpiecza

Jak wygląda robienie botoksu na włosy?

Najpierw należy umyć włosy, a później zaaplikować na nie specjalne serum w postaci ampułki. By aktywować działanie zawartych w niej substancji odżywczych, ociepla się włosy suszarką lub poddaje działaniu tak zwanej sauny. Dzięki botoksowi włosy każdej z nas mogą wyglądać zdrowo. Będą gładkie, przestaną się kruszyć i zaczną się lepiej układać podczas stylizacji.

Botoks to prawdziwe SPA, ale trzeba mieć na uwadze, że aby ten zabieg realnie wpłynął na nasze włosy, warto powtórzyć go około 3-4 razy. 

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 lipca 2020, 23:38

Nasze propozycje