Poprzedni artykuł: Ten grzebień przyspiesza porost włosów. Wyprzedaje się w okamgnieniu! Następny artykuł: Szczotka do prostowania włosów trafi do Lidla. Tańszej nie znajdziecie...

Te zdjęcia pokazują, że każda z nas może wyglądać dobrze w grzywce

Fryzury, , tagi: grzywka
Czy wszystkim kobietom pasuje grzywka? Zdjęcia tych metamorfoz pokazują, że odpowiednie cięcie może zupełnie odmienić twarz.

Zrobić grzywkę czy nie zrobić? To chyba odwieczne pytanie każdej kobiety. Ale tak samo, jak każda z nas może dobrze wyglądać w krótkich włosach, tak samo każdej z nas będzie pasować grzywka.

Grzywka a kształt twarzy

Dobór grzywki do kształtu twarzy jest kluczowy. Odpowiednie cięcie, ale też ułożenie włosów sprawi, że albo ukryjesz chociażby pulchne policzki, albo uwydatnisz je. I właśnie cały trud w podjęciu decyzji o zrobieniu grzywki polega na tym, że kiedy wreszcie staniemy się jej posiadaczkami, przez pewien czas będzie nam towarzyszyć. Dlatego tak ważne jest, aby efekt końcowy nam się podobał. Tym bardziej, że układanie jej w wielu przypadkach jest pewnego rodzaju wyzwaniem.  

Zobacz także:Ryzykowna fryzura Alicii Keys - kiedyś obciachowa, a teraz stylowa?

Jaką grzywkę zatem wybrać? Nasza rada jest bardzo prosta i sprawdza się w stu procentach przypadków - po prostu nie wybieraj grzywki :). Idąc do fryzjera z konkretnym pomysłem i prosząc o zrealizowanie go, możesz wyjść z salonu rozczarowana. Zamiast wyszukiwać godzinami stylu cięcia grzywki czy samej fryzury, zaznacz tylko, na jakiej długości ci zależy i daj swojemu styliście wolną rękę. Jeśli zna się na rzeczy, będzie doskonale wiedział, co ci zaproponować i w jakiej fryzurze będziesz najlepiej wyglądać.

Te kobiety właśnie to zrobiły, a dowodem zadowolenia z efektu, są zdjęcia ich metamorfoz, które znajdziesz w naszej galerii. Są zupełnie odmienione!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:39

Zobacz także

Nasze propozycje