Poprzedni artykuł: To nie są peruki! Uwierzycie, że te kobiety gnębiono z powodu ich włos... Następny artykuł: Szybko, prosto, sexy! Zobaczcie, jak wygląda... oszukany kucyk

Krupińska czy Szelągowska? Obie postawiły na grzywkę! (jedna sama obcięła włosy:)

Obie gwiazdy zaszalały ostatnio z fryzurą. Co ciekawe - i Paulina Krupińska, i Dorota Szelągowska zdecydowały się na postrzępioną grzywkę. Nowy trend?

Dorota Szelągowska od wielu lat ma krótkie blond włosy. Eksperymentuje jednak ze strzyżeniem - przez pewien czas nosiła również boba, który idealnie nadaje się do cienkich włosów. Gwiazda lubi bawić się również kolorem włosów, ale zawsze pozostaje raczej przy jasnym odcieniu, który jest przełamany chłodnymi lub ciepłymi tonami.

Tym razem zdecydowała się na większą zmianę! Nie dość, że ścięła włosy do linii uszu, to jeszcze zdecydowała się na prostą grzywkę z postrzępionymi końcami. Jak sama wytłumaczyła, zmiana była wręcz nieunikniona. To dlatego, że włosy były już bardzo zniszczone. Drastyczne cięcie pozwoliło pozbyć się większości problemów.

Zobacz także:Dakota Johnson przefarbowała się na rudo. Chyba wolimy jej stary kolor...

Fani jednak nie do końca są zachwyceni z metamorfozy prowadzącej program „Domowe rewolucje”. Twierdzą, że Szelągowska wygląda jak „ulizany chłopiec”. Nie zgadzamy się! Nowa fryzura Doroty jest bardzo lekka, wiosenna i z pewnością niejedna z nas czułaby się w niej świetnie – tym bardziej, że tego typu cięcie wygląda równie dobrze na nieco dłuższych włosach do ramion.

Zdjęcia: Instagram; Facebook

W tym samym czasie również Paulina Krupińska zdecydowała się na zmianę fryzury. W jej przypadku to zdecydowanie mniej radykalna metamorfoza. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, w którym zaprezentowała fanom… grzywkę :). Z długości włosów nie zdecydowała, ale metamorfozę przeprowadziła zupełnie sama!

W opisie do zdjęcia możemy znaleźć hashtagi „#samacięłam” i że „#zmianynagłowie #nieoznaczajązmianwżyciu”. Krupińska miała wcześniej dłuższą grzywkę, ale często zaczesywała ją na bok lub robiła z niej przedziałek na środku. Teraz jednak zdecydowała się na taką samą, jaką wybrała Dorota Szelągowska.

Zdjęcia: Instagram; Instagram

Jak myślicie, która z gwiazd wygląda lepiej w prostej grzywce – Dorota Szelągowska czy Paulina Krupińska?

Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 17:05

Zobacz także

Nasze propozycje