Poprzedni artykuł: Mistrzyni balejażu tworzy portrety na włosach Następny artykuł: Odżywione włosy krok po kroku z Dove Regenerate Nourishment

Dove Regenerate Nourishment z ekstraktem z Czerwonych Alg – perfekcyjne odżywione + w 100% zregenerowane, silne* włosy

Fryzury, , tagi: regeneracja włosów, dove, włosy zniszczone
Zniszczone i osłabione włosy potrzebują kompleksowej regeneracji. Z nową linią Dove Regenerate Nourishment Twoje włosy odzyskają siłę i utracony blask!

Zaawansowany program Dove Regenerate Nourishment z ekstraktem z Czerwonych Alg i kompleksem Nutri Keratin odżywia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, aby stały się gładkie i silne*.

Drogocenny wyciąg z czerwonych alg został użyty ze względu na swoje niesamowite właściwości regeneracyjne. Algi morskie są znane ze zdolności gromadzenia cennych makro i mikroelementów obecnych w wodzie morskiej. Zawarte w nich pierwiastki mają dobroczynny wpływ na włosy: żelazo zapobiega wypadaniu, wapń wzmacnia ich strukturę, a magnez dodaje sprężystości. Ponadto algi czerwone zawierają dużą ilość witamin C i B2.  

Linia Regenerate Nourishment działa na dwóch poziomach: na zewnątrz – wygładzając powierzchnię włosa i chroniąc przed przyszłymi zniszczeniami oraz od wewnątrz – pomagając wzmocnić proteiny (keratynę) włosów i przywrócić im dobrą kondycję. Dostarcza brakujących składników odżywczych oraz intensywnie pielęgnuje włosy, sprawiając, że stają się silne*, gładkie, lśniące i pełne życia.

W skład linii wchodzą:

  • Szampon Regenerate Nourishment
  • Odżywka Regenerate Nourishment
  • Regenerująca maska Regenerate Nourishment
  • Serum i olejek 2w1 - ostateczny ratunek dla włosów

*mniej złamań, w porównaniu do włosów niezniszczonych zabiegami chemicznymi, przy zastosowaniu szamponu bez składników kondycjonujących

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje