Poprzedni artykuł: Poplamiłaś farbą do włosów skórę? Użyj lakieru do włosów, albo... Następny artykuł: Pamela z duetu 'Fit Lovers' zrobiła sobie trwałą? W kręconych włosach...

Włosy a'la "Spice Girls" to gorąca koloryzacja na jesień. Będzie hitem?

Fryzury, , tagi: koloryzacja włosów, trendy 2019
Kolejny trend z lat 90. wraca! Odważycie się na koloryzację w stylu Geri Halliwell z zespołu "Spice Girls"?

Fryzjerzy znają wiele technik łączenia ze sobą kolorów na włosach. To dzięki nim nasze fryzury zyskują optycznie na objętości, wizualnie odejmują nam lat lub wręcz odwrotnie - dodają. Blendowanie kilku odcieni między sobą stał się wręcz koniecznością, ponieważ wyraźne odcięcia traktowano jako karygodną wpadkę.

Wygląda jednak na to, że znowu wracamy do mody lat 90., kiedy to na nikim nie robiło to wrażenia, a malowanie brązowych pasemek na blond włosach było na topie. 

Dwukolorowe włosy największym trendem na jesień 2019?

Powrót tej koloryzacji jest czymś wręcz nieprawdopodobnym. Obrazuje wszystko, czego fryzjerzy latami starali się unikać. Jednak to już oficjalne - dwukolorowe włosy wracają do łask, a my patrząc na nie wcale się nie krzywimy. Musimy przyznać, że wyglądają dość ekstrawagancko, ale w dobie wszystkich innych modowych dziwactw, prezentują się jednocześnie zupełnie normalnie. Wcale nie żartowałyśmy z powrotem mody z lat 90. Spójrzcie tylko na stare zdjęcia zespołu Spice Girls. Widzicie włosy Geri Halliwell? 

Zdjęcie: East News/Everett Collection

Już w czasach świetności tego girlsbandu, wokalistki doskonale wiedziały, co jest aktualnie na topie. Halliwell nosiła wówczas czerwone włosy, a przednie pasma imitujące grzywkę, mocno rozjaśniała. Dzięki temu tworzył się charakterystyczny kontrast między tymi dwoma kolorami.

Mamy dwie możliwości na wykonanie takiej koloryzacji. Pierwsza to ta wzorowana na Spice Girls. Wydzielamy dwa wąskie pasma po obu stronach przedziałka i to one zostają poddane koloryzacji. Druga natomiast jest nieco bardziej szalona i niecodzienna. Układamy przedziałek po środku głowy, a następnie prawą stronę farbujemy na jeden kolor, a lewą na drugi.

Ta opcja to inspiracja rodem z bajki "101 Dalmatyńczyków", gdzie identyczną fryzurę prezentowała Cruella de Mon

Trend dwukolorowej fryzury najlepiej będą obrazować dwa silnie kontrastujące ze sobą kolory. Mniej odważne osoby mogą zdecydować się na łagodniejszą wersję tego trendu, czyli koloryzację money pieces. Jej fanką jest już Beyonce. Zanim jednak podejmiecie decyzję, zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wariacje kolorystyczne tego trendu.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 15:48

Nasze propozycje