Poprzedni artykuł: Ależ Eliza z 'Warsaw Shore' się zmieniła! W tym kolorze włosów jest wr... Następny artykuł: TEST REDAKCJI: O tych produktach jest głośno. Zamienią każdy rodzaj wł...

Anna Lewandowska zrobiła sobie trwałą? Jej fryzura to spore zaskoczenie

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Anna Lewandowska
Czy Ania Lewandowska ma nową fryzurę? Niedawno zrobiła sobie grzywkę, a teraz znowu zaskoczyła fanów zupełnie nowym uczesaniem.

Anna Lewandowska jest w ciągłych rozjazdach między Polską a Niemcami. Obecnie przebywa na wiosennym obozie treningowym Camp by Ann, gdzie pod okiem jej oraz innych trenerów grupa podopiecznych codziennie wyciska z siebie siódme poty. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się wideo, na którym zmęczona po treningu Ania prezentuje dość nietypową jak na swój gust fryzurę.

Perfekcyjnie ułożone i wygładzone włosy zastąpiła burza karbowanych pasemek - a tych trenerka przecież nigdy nie pokazywała. Czyżby przed wyjazdem zaliczyła wizytę u fryzjera?

Nowa zaskakująca fryzura Anny Lewandowskiej

Trzeba przyznać, że przecież nie każda gwiazda pokazuje się publicznie bez makijażu i z mało "wyjściową" fryzurą. Czyżby w związku z tym perfekcyjny wizerunek Anny Lewandowskiej został właśnie zachwiany? Nic podobnego! Trenerka pokazała, że ma do siebie ogromny dystans i opublikowała na swoim InstaStories zabawne nagranie. Pokazuje w nim włosy, jak to sama określiła, w które strzelił piorun. 

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/annalewandowskahpba

Mimo że trenerka wygląda, jakby zrobiła sobie trwałą ondulację, z pewnością nie poddała się takiemu zabiegowi fryzjerskiemu. Mocno falowane, a wręcz pokarbowane pasma, to naturalna struktura włosów Anny Lewandowskiej, która w połączeniu z wysoką wilgocią w powietrzu sprawiła, że te zaczęły "żyć własnym życiem" i układać się w trudny do opanowania sposób. 

Ten krótki filmik z dziwaczną fryzurą Ani Lewandowskiej był również pewnego rodzaju zobrazowaniem tego, czego uczy swoje podopieczne na obozach. Jak się okazuje, to nie tylko ciężka praca na macie czy porannym bieganiu. Ten czas spędzony z uczestnikami to także cenne lekcje psychologiczne. Anna Lewandowska opowiada i uczy akceptacji siebie w każdym wydaniu.

Swoją drogą jesteśmy bardzo ciekawe, jak Ania Lewandowska wyglądałaby w niewyprostowanych włosach. Efekt morskich fal mógłby prezentować się u niej naprawdę pięknie :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 maja 2019, 10:59

Zobacz także

Nasze propozycje