Poprzedni artykuł: Suchy szampon DOVE - ekspresowe odświeżenie włosów! Następny artykuł: Pielęgnacja włosów na bazie mango do włosów suchych Klorane

ESSENSITY Schwarzkopf - siła natury w pielęgnacji włosów

Natura jest źródłem niekończących się inspiracji oraz wyjątkowo skutecznych składników. Schwarzkopf Professional o tym wie i dlatego stworzył zieloną linię ESSENSITY, która w czasie koloryzacji i pielęgnacji farbowanych włosów wykorzystuje siłę natury.

Linię ESSENSITY od Schwarzkopf Professional stworzono z myślą o tych wszystkich, którzy cenią siłę naturalnych składników w koloryzacji i pielęgnacji włosów farbowanych. Specjalna formuła produktów bez amoniaku, siarczanów*, czy olejów mineralnych, za to ze składnikami pochodzenia naturalnego sprawia, że możemy cieszyć się koloryzacją i pielęgnacja włosów czerpiącą z bogactwa natury! Działanie produktów do koloryzacji oraz pielęgnacji włosów farbowanych ESSENSITY oparte jest na innowacyjnej Technologii Fitolipidów, która zapewnia maksymalną skuteczność koloryzacji oraz ochronę przed utratą koloru.

ESSENSITY Schwarzkopf Professional

Koloryzacja ESSENSITY sprawia, że możemy cieszyć się naturalnie wyglądającymi odcieniami włosów oraz niesamowitą miękkością. Dotyczy to również białych pasm, które ESSENSITY pokrywa do 100%. Zapewnia również rozjaśnienie do 4 poziomów i do 30% większą intensywność koloru** oraz do 100% bardziej intensywny połysk włosów**. Poza tym doskona wyrównuje kolor nawet na porowatych włosach. Zastosowana technologia wpływa także na wydłużenie efektu koloryzacji aż do 50%**. Dodatkowo ESSENSITY już w czasie farbowania włosów zapewnia do 30% bardziej intensywną pielęgnację i znacząco podwyższa komfort skóry głowy**.

Naturalna pielęgnacja farbowanych włosów ESSENSITY

Po każdej koloryzacji niezwykle ważna jest również właściwa pielęgnacja, która wpływa nie tylko na samą kondycję włosów, ale również trwałość efektu koloryzacji. Dlatego w ramach linii ESSENSITY można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji włosów farbowanych, które często są zniszczone lub suche. Ich działanie oparte jest na Technologii Fitolipidów z aktywnym składnikiem z oleju Marula, która otwiera nową erę w pielegnacji włosów farbowanych.

Produkty do pielegnacji włosów ESSENSITY nie zawierają silikonów, olejów mineralnych, parabenów i sztucznych zapachów, a szampony dodatkowo pozbawione są również siarczanów. Dzięki ESSENSITY włosy zostają nawet do 100% bardziej wzmocnione, zachwycają do 100% większym połyskiem. ESSENSITY zapewnia również do 4 razy silniejszą pielęgnację i gładsze włosy*** oraz maksymalną ochronę przed blaknięciem koloru.

ESSENSITY Schwarzkopf Professional

Linia do pielęgnacji włosów farbowanych ESSENSITY możemy znaleźć w dwóch wariantach: Color&Repair (przeznaczona jest do pielęgnacji farbowanych i zniszczonych włosów, które wymagają dogłębnej regeneracji. Swoje nadzwyczajne działanie zawdzięcza kompozycji naturalnych i odżywczych składników organicznych, cena: od 56zł) oraz Color&Moisture (stworzona z myślą o pielęgnacji suchych, farbowanych i szorstkich włosów, które wymagają głębokiego nawilżenia. Swoje działanie ESSENSITY Colour&Moisture zawdzięcza zastosowaniu naturalnie nawilżających  i organicznych składników, cena: od 66zł)).

* Dotyczy szamponów do włosów.

** W porównaniu do poprzedniej formuły ESSENSITY.

*** Włosy po zastosowaniu serii pielegnacyjnej i koloryzacji ESSENSITY w porównaniu do włosów niefarbowanych, zniszczonych.

Gama produktów ESSENSITY dostępna jest w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 13:37

Nasze propozycje