Poprzedni artykuł: Head&Shoulders - przynieś ulgę swędzącej skórze głowy Następny artykuł: Garnier Fructis Goodbye Damage przywróci włosy do życia

Spray błyskawicznie rozjaśniający włosy Easy Lites Marc Anthony

Marc Anthony wprowadza spray błyskawicznie rozjaśniający włosy Easy Lites, który umożliwia uzyskanie efektu naturalnych refleksów na włosach naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych. Bez wychodzenia z domu, w ciągu zaledwie kliku minut.
jasne refleksy na włosach

Spray Easy Lites Marc Anthony błyskawicznie i trwale rozjaśnia włosy. Nadaje się do wszystkich kolorów włosów, bez względu na to czy są one naturalne czy farbowane.

Delikatna formuła oparta o ekstrakt  z owoców i kwiat rumianku pozwala rozjaśnić pasma włosów ton w ton, zgodnie z pożądaną  ilością i odcieniem refleksów. Spray nie niszczy włosów, zawarte w nim składniki aktywne pozostawiają włosy odżywione, nawilżone i pełne naturalnego blasku. Działanie spray’u aktywowane jest pod wpływem temperatury.

jasne refleksy na włosach

Jak uzyskać naturalne refleksy?

  1. Umyj i wysusz włosy. Następnie wybierz 1-3 pasma włosów, które chcesz rozświetlić jednocześnie (najlepiej o szerokości 1,3 - 0,6 cm). Pasma wyselekcjonuj palcami lub użyj do tego celu grzebienia ze szpikulcem. Załóż rękawiczki i dokładnie spryskaj pasma produktem z odległości 5 cm na całej ich długości.
  2. Użyj nagrzanej prostownicy o minimalnej temperaturze 210°C i prasuj spryskane pasma 5-7 razy, aby je rozświetlić (mokre pasmo w zetknięciu z prostownicą może lekko syczeć i parować). Dla najlepszego efektu i uzyskania pożądanego odcieniu, powtórz kroki 1 i 2 na tych samych pasmach. Powtórz ten proces na pasmach, które chcesz rozjaśnić mocniej. Każde użycie prostownicy sprawi, że rozświetlenie będzie o ton intensywniejsze.

Cena Easy Lites Marc Anthony: 35 zł/90 ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 20:32

Nasze propozycje