Poprzedni artykuł: Odmładza, wygląda bardzo naturalnie! Wiosną farbujemy włosy na... butt... Następny artykuł: Stara technika farbowania przywróci włosom... dawny blask! Najbardziej...

Najgorętszy trend na wiosnę! Przeciągnięty odrost - jak go nosić, żeby był modny, a nie... obciachowy?

Fryzury, , tagi: odrosty
Już nie musisz się wstydzić. Odrosty wreszcie przestają wyglądać jak efekt zaniedbania. Teraz tworzą stylową fryzurę, które nie powstydziłyby się nawet gwiazdy.

Untouchable and unstoppable #joannakrupa #hypnotizing

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Krupa (@joannakrupa)

Przeciągnięty odrost to przede wszystkim świetny pomysł na rozpoczęcie zapuszczania kosmyków w naturalnym kolorze. Szczególnie kiedy masz dość ciągłego farbowania i wolisz wrócić do „swoich włosów”. Aby złagodzić niechlujny efekt najpierw stylista fryzur wykonuje bardzo delikatne przejście ombre, które zatrze nierówną granicę między farbowanym, a naturalnym kolorem włosów. Następnie przeciąga ten efekt na niektórych pasmach nieco wyżej, aby stworzyć wrażenie iluzji.

Zobacz także:Odmładza i wygląda naturalnie. Wiosną farbujemy włosy na buttery blonde!

Zasada tworzenia fryzury z przeciągniętym odrostem jest dość prosta. Kolor włosów przy skórze głowy powinien być ciemny, a dalsza część kosmyków jasna. W przypadku, gdy jest odwrotnie, wygląda to po prostu niechlujnie i niestety w żaden sposób nie podkreśla kobiecej urody. Bardzo ważne jest również, aby zachować te same tony kolorystyczne. Jeżeli naturalny kolor włosów jest zimny, taki też powinien być ten, który nakładasz na pozostałą część kosmyków. Zasada działa tak samo w przypadku ciepłych tonów.

Chodzi o wrażenie naturalnego rozjaśnienia kosmyków przez słońce. Dzięki temu osiągamy bardzo naturalny efekt, a to będzie jednym z najgorętszych trendów, które pojawią się w sezonie wiosna-lato 2017. Sprawdźcie w naszej galerii, jak przeciągnięty odrost prezentuje się na włosach.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 stycznia 2020, 12:52

Nasze propozycje