Poprzedni artykuł: Modne spinki do włosów mają konkurencję. Teraz będziemy nosić... obręc... Następny artykuł: Dzięki temu trikowi codziennie rano będziesz się cieszyła idealną fryz...

Te dziewczyny chodzą do najgorzej ocenianych fryzjerów. Zobaczcie efekty

Fryzury,
,
, tagi: włosy, fryzjer, wpadki urodowe
Najpierw chodziły do najgorszych wizażystów, a teraz wybierają salony fryzjerskie z najmniejszą liczbą gwiazdek. Te Youtuberki to prawdziwe ryzykantki. Zobacz efekty ich wizyt.

Jakiś czas temu pisałyśmy o trendzie, który zawładnął YouTube- wiele blogerek wówczas decydowało się na wizytę u najgorzej ocenianych wizażystek, a całość relacjonowały z ukrytej kamery. Potem wybierały najgorszych manicurzystów, a teraz przyszedł czas na nowy viral – ryzykują, chodząc do fryzjerów z najgorszą opinią.

Wizyta u najgorzej ocenianego fryzjera

Decydując się na wizytę w salonie, kierujemy się dobrą opinią w Internecie lub wśród bliskich znajomych. Te dziewczyny zrobiły dokładnie odwrotnie – wybrały fryzjera z najgorszą opinią. Żadna z nich nie zdecydowała się na koloryzację ani cięcie, co nas nie dziwi. Wybrały jednak skomplikowane upięcia.

Zobacz także: Na głowie Natalii Siwiec widać łysy placek. Co się stało? 

Anna Twinkle, inspiratorka pierwszego filmu na YouTube o najgorszym makijażyście w swoim mieście, zabrała swoją przyjaciółkę do najgorszego fryzjera, by ten wykonał im upięcie. Jak można się spodziewać, po wyjściu od fryzjera obie kobiety nie były zachwycone. Mimo, że pokazały mu zdjęcie z efektem, jaki chciały osiągnąć, fryzjer zafundował im fryzurę rodem z lat 90, utrwaloną toną lakieru i spiętą widocznymi wsuwkami. Blogerki miały kłopot z tym, aby później rozplątać warkocze i rozczesać swoje długie włosy po tej nieudanej stylizacji.

Źródło: YouTube

Zobacz także: Opalona skóra głowy - niebezpieczny i bolesny problem. Wiemy, jak ją ochronić 

Podobny film nagrała youtuberka Nicolette Gray. Udała się do najgorszego fryzjera w nadziei, że uzyska piękne loki na wieczorne wyjście. Również w jej przypadku efekt nie był zadowalający. Nicollette wyszła od fryzjera z nienaturalnie ułożonymi pasmami, a cała fryzura nie prezentowała się twarzowo i pięknie, tak jak powinna po wyjściu od zawodowego stylisty.

Źródło: YouTube

Podobnie jak w przypadku makijaży, sprawdza się teoria, że jeśli chcemy być naprawdę zadowolone z wizyty, lepiej wybrać się do sprawdzonego miejsca z najlepszymi opiniami.

Co sądzicie o tym wyzwaniu?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:31

Nasze propozycje