Poprzedni artykuł: „Nigdy nie miałam tak gładkich i lśniących włosów”. Nowe kosmetyki Aus... Następny artykuł: Kolorowe włosy – dla kogo i jak je uzyskać?

Blond to już przeszłość! Ela Romanowska zdecydowała się na bardzo odważną koloryzację

Otwarcie salonów fryzjerskich sprawiło, że celebryci szturmem zaczęli zmieniać swoje fryzury. Również znana z „Pierwszej miłości” Ela Romanowska postanowiła nieco zaszaleć i zdecydować się na spektakularną metamorfozę. Nowy kolor włosów to dobry pomysł?

Ela Romanowska przez lata przyzwyczaiła nas do swojego wizerunku pulchnej, uśmiechniętej dziewczyny o lśniących pasmach w kolorze jasnego blondu, jednak domowa izolacja związana z pandemią koronawirusa nawet jej dała się we znaki. Choć aktorka nie poszła w ślady Dody, Blanki Lipińskiej, Pauliny Sykut-Jeżyny, Doroty Szelągowskiej, czy Violi Nowasielskiej z „Hotel Paradise” i nie zdecydowała się na samodzielne obcinanie i farbowanie swoich włosów, to tuż po odmrożeniu trzeciego etapu gospodarki i otwarciu salonów kosmetycznych i fryzjerskich czym prędzej udała się do stylisty fryzur. Musimy przyznać, że jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna… ale czy korzystna?

Zdjęcie: ONS

Ela Romanowska zrezygnowała z blondu

Wystarczył jeden post, by na instagramowym koncie Eli Romanowskiej zawrzało. Aktorka postanowiła zrezygnować ze swojego charakterystycznego blondu na rzecz  kontrowersyjnej koloryzacji, która… może nieco postarzać. Gwiazda Polsatu wykazała się niezwykłą odwagą i zdecydowała się na modny jakiś czas temu odcień granny hair, czyli po prostu siwe włosy.

Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera – napisała na swoim Instagaramie Romanowska. I powiem Wam, czuję się cudowni! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z Rodziną w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna ) to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna Ja. Teraz już wiem ,że we wszystkim potrzebna jest równowaga! – dodała.

Wygląda na to, że ta zmiana przypadła do gustu również internautom.

Wyglądasz super – pisze jedna z fanek.

Ale jaki boski kolor. Powodzenia piękna blondi – dodaje inna.

Kolor cudo – wtóruje kolejna. Poza tym ładnemu we wszystkim ładne – dodaje.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że srebrna koloryzacja może być bardzo ryzykowna. I nie chodzi tylko o uwrażliwienie włosów za sprawą rozjaśniania, ale również o to, że nieodpowiednio dobrany odcień szarości może nas bardzo postarzać. Dlatego jeśli planujecie pójść w ślady Eli Romanowskiej i przefarbować włosy na granny hair, radzimy udać się do specjalisty.

A co wy sądzicie o metamorfozie aktorki? Dobra zmiana?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 maja 2020, 12:05

Nasze propozycje