Poprzedni artykuł: Łupież i swędząca skóra głowy nie mają z tym szamponem szans! Następny artykuł: Wiosna z BaByliss Paris! Profesjonalne urządzenia do stylizacji włosów...

Ta rosyjska celebrytka zrobi wszystko, żeby o niej mówiono. Musicie zobaczyć jej wymyślne fryzury

Rosyjska celebrytka Elena Lenina nie mogła się powstrzymać i nawet na Festiwalu Filmowym w Cannes musiała błyszczeć. Niestety z marnym skutkiem.

W tym przypadku już nie chodzi nawet o kreację rodem z bajki o rosyjskiej księżniczce. Można by to było jeszcze jakoś wybaczyć, gdyby nie fakt, że na głowie pseudo-celebrytki widnieje coś na kształt kokonu (?) lub ptasiego gniazda.

Na innej festiwalowej premierze Rosjanka postawiła na bijącą blaskiem złocistą kreację z rogami na ramionach i piersiach oraz podobnym akcentem na czubku wysokiego koka. Zdaje się, że też miał imitować róg.

Elena Lenina znowu szokuje

Te dwa niezwykle zwracające na siebie uwagę elementy tworzą bardzo przerysowany obraz kobiety, które bez tych wszystkich ozdobników byłaby nawet ładna. Kim jest Elena Lenina? W Rosji i Francji uważana jest niezwykłą osobowość: to celebrytka, prezenterka telewizyjna, modelka i autorka książek w jednej osobie. Niestety przelewanie myśli na papier nie idzie jej zbyt dobrze, czego dowodem jest główna antynagroda "wszystkiego, co najgorsze w literaturze", którą otrzymała na XI Narodowych Targach Książki w Moskwie.

Zobacz także:Kinga Korta pokazała twarz nienarodzonego syna. Podobny do mamusi?

Mimo niepowodzeń, wygląda na to, że Elena dla sławy jest zdolna do wszystkiego. Chcąc promować jedną ze swoich książek, zafarbowała ukochanego kotka na różowo, czego pupil oczywiście nie przeżył ze względu na zakażenie...

Elena Lenina na Festiwalu w Cannes

Koki Eleny stały się popularne już sześć lat temu. Pierwsze niepozorne uczesanie z fioletowymi pasemkami, nawiązywało (jak zawsze) do jej nietuzinkowej kreacji z połyskującego materiału. Z roku na rok było niestety coraz dziwniej, żeby nie powiedzieć gorzej. Lenina nosiła już na głowie dosłownie wszystko - od gałęzi drzew, przez korony, a na dziwnych teksturach i kształtach włosów kończąc. 

Zobacz także: Marina grozi sądem. "Mój brzuch jest traktowany jak komercyjny produkt"

Mamy nadzieję, że pseudo-celebrytka rozpuszcza chociaż włosy na noc, bo prawdę mówiąc, nie wyobrażamy sobie spania w takiej konstrukcji z włosów. Więcej ekscentrycznych kreacji i fryzur Eleny możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzymajcie się mocno :O

Zdjęcie główne: AFP/EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:49

Zobacz także

Nasze propozycje